MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA 14: O zwycięstwie Parke w rzymskiej klatce napisał jeden z największych portali na świecie!

FAME MMA 14: O zwycięstwie Parke w rzymskiej klatce napisał jeden z największych portali na świecie!

Norman Parke podczas FAME MMA 14 odnotował swoje trzecie zwycięstwo w freakowej organizacji. ”Stormin” w Tauron Arenie bez problemów w drugiej odsłonie zdemolował Piotra Szeligę. Pojedynek odbył się na szalonych zasadach w rzymskiej klatce. Parke nie pierwszy raz pokazał – co znaczy słowo zawodowiec.

Parke

W Tauron Arenie doszło do wyczekiwanego starcia Parke z Piotrem Szeligą. Walka zapewniła sporo emocji. Mimo wszystko była to pełna dominacja. Już w pierwszej rundzie ”Szeli” był na deskach. Parke był zdecydowanie szybszy i celniejszy. Szeliga miał mocne zrywy, ale wydawało się, że to nie robi wrażenia na Parke. W drugiej rundzie Norman szybko zdobył sprowadzenie i zza plecami zbombardował rywala.

O zwycięstwie Parke piszą na całym świecie!

Kolejne zwycięstwo Normana Parke zostało zauważone. Po wygranej z Piotrem Szeligą pojawił się artykuł w jednym z największych portali o MMA. Mowa tutaj o – mmafighting.com.

Jakimś cudem Parke i jego przeciwnik Piotr Szeliga zdołali stoczyć w niej walkę i, co nie jest zaskoczeniem, wygrał znacznie bardziej doświadczony Parke. Szeliga jest notowany w wadze ciężkiej, podczas gdy Parke ma na koncie 155 funtów, ale według Tapology Parke ważył około 195 funtów, podczas gdy Szeliga 212, więc różnica nie była aż tak znacząca. Wydaje mi się, że Szeliga może pochwalić się solidną popularnością w mediach społecznościowych – 200 tys. obserwujących na Facebooku i Instagramie oraz 47 tys. na YouTube, ale Parke ma 276 tys. obserwujących na IG, więc nie wiem nawet, czy Szeliga go tam prześcignął (…) Oto, co teraz robi Parke. Nie musi zbijać wagi, pokonuje zawodników wagi ciężkiej w Polsce (patrz też: Parke vs. Popek Monster na Fame MMA 13) i prawdopodobnie dostaje za to niezłą wypłatę. Parke być może nigdy nie zdobył żadnego znaczącego tytułu – no, chyba że liczyć znakomity turniej The Ultimate Fighter: The Smashes, co może i jest prawdą, ale jeśli to jest droga, którą podąża, gdy jego kariera dobiega końca, to jest wiele gorszych rzeczy, przez które może zostać zapamiętany – napisano w artykule.

Cały artykuł zobaczycie [TUTAJ]

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis