Redakcja

Dominik Wozniak

Dominik Wozniak

Pomysłodawca oraz współzałożyciel portalu MMA.PL. Pamięta czasy pierwszych portali o tej tematyce w Polsce. Z branżą związany znacznie dłużej niż pamiętne KSW 12: Pudzianowski vs. Najman. Po godzinach trenuje Brazylijskie Jiu Jitsu(purpurowy pas).

Grzegorz Szczepanik

Grzegorz Szczepanik

Pierwsza styczność z MMA to Sherdog`owe highlighty, a finałowa walka z TUFa 4, w której Scott Smith w fenomenalny sposób zastopował swojego kolegę Pete`a Sella ukierunkowała jednoznacznie jego życie. Od tamtej pory trwa nieprzerwana miłość do tego sportu. Twórca portalu MMAOctagon.pl, który wraz z całą redakcją, w marcu 2016 dołączył do ekipy mma.pl, ma w zwyczaju mawiać, że GSP to był najbardziej kompletny zawodnik MMA w historii.

Krystian Młynarczuk

Krystian Młynarczuk

Do MMA trafił jak większość ludzi z młodszego pokolenia - przez Pudziana. Szybko jednak zorientował się, że KSW to tylko namiastka czegoś, co zwie się mieszane sztuki walki. Typowa droga od janusza do konesera.

Bartek Zarebski

Bartek Zarebski

Fan sportów walki od ponad 15 lat. Wychowany na PRIDE i pierwszych galach UFC. Praktykę w Submission Fighting i MMA szlifował w TopTeam/Berserkers Team Szczecin. Na amen zakochany w dźwigniach na nogi 😉

Daniel Dziubicki

Daniel Dziubicki

Zaczęło się w 2001 roku od przypadkowego natknięcia się na finały GP K-1 w Eurosporcie. W tym samym Eurosporcie, na którego stronę dzisiaj piszę i montuję, gdzie zdarzyło się pojawiać na antenie. Poza tym również komentator MMA i kicka w Eleven Sports i Sportklubie. Wielki fan japońskich sportów walki i kickboxingu. Wcześniej w serwisach MMAniacs, MMAction i MMAnews.

Michał Rogoziński

Michał Rogoziński

Fachu dziennikarskiego uczył sie w Polsacie, pracując pozniej dla rożnych mediów, mainstreamowych lub tych branżowych. Entuzjasta ruchu, na co dzien zajmujący sie kształtowaniem zdolności motorycznych.

Michał Cichy

Mały, krępy zapaśnik. Patriota, politolog, podróżnik, amator whiskey i playstation. Pasjonat MMA od 2006 r. Fan Joe Lauzona, Alexa Gustafssona, JDS'a i wielu innych. Na portalu odpowiedzialny głównie za wywiady, polską scenę MMA i ranking PL.

Jakub Tomczak

Jakub Tomczak

Popołudniowy redaktor MMA.pl. Poza sportami walki interesuje się piłką nożną i koszykówką. Fan Realu Madryt i Golden State Warriors.

Monika Bobrycka

Monika Bobrycka

Miłośniczka MMA i sportu wszelkiego rodzaju od wielu dobrych lat. Kocha pojedynki wagi średniej i półciężkiej... oraz Alexandra Gustafssona. Biolog z wykształcenia, pasjonująca się naturą i kryminalistyką. Maniaczka filmów dokumentalnych o seryjnych mordercach. Uwielbia się śmiać, czytać książki i przerzucać żelastwo na siłowni.

Michał Miotła

Reprezentuję erę Pudziana. No co? Kto w moim wieku nie zobaczył co to jest MMA na KSW 12, niech pierwszy rzuci kamieniem w mój opis! Moja miłość do tego sportu nie narodziła się jednak od razu, trochę czasu minęło zanim Michaś ogarnął, że poza Konfrontacją istnieje coś jeszcze. Któregoś dnia natrafiłem na youtube'owe highlighty walk z PRIDE i poleciało... Od 2013 roku regularnie obserwuję ten szalony świat mieszanych sztuk walki.

Mateusz Paczkowski

Mateusz Paczkowski

Twórca fanpage’a UFC Poland, który w marcu 2016 roku związał się z portalem MMA.pl. Światem mieszanych sztuk walki interesuje się od 2010 roku. Jest wielkim i wiernym fanem Franka Mira, którego określa mianem sportowego idola i życiowego autorytetu. Prywatnie także deklarowany miłośnik piłki nożnej i kibic Manchesteru United.

Anna Olszewska

Anna Olszewska

Znudzona życiem gospodyni domowa. Wielbicielka spoconych, umięśnionych, wytatuowanych męskich torsów. W 2008 roku na stałe wymieniła Badra Hari'ego na Fedora Emelianenko.

Patryk Kiłeczko

Patryk Kiłeczko

Od 2010r. człowiek od jiujitsu z Berserker's Team. Wzmożona gestykulacja, ciężki charakter i lekkie pióro (ważyłem). PS. walki, Martini i placki z cukinii.

Piotr Pasieczny

Piotr Pasieczny

Chłopak ze Wschodu… Pochodzi z Majdanu Górnego (okolice Tomaszowa Lubelskiego). Mieszka w Katowicach, gdzie pracuje i trenuje MMA. Interesuje się polityką, produkuje domowe wino i nalewki, jest smakoszem yerba mate. Jego ulubiony zawodnik to Monika Bobrycka.

Maciej Szumowski

Marny dziennikarz. Aktualnie MMA.pl i WP SportoweFakty.