MMA PLRedakcja

Dominik Wozniak

Zobacz artykuły
Pomysłodawca oraz współzałożyciel portalu MMA.PL. Pamięta czasy pierwszych portali o tej tematyce w Polsce. Z branżą związany znacznie dłużej niż pamiętne KSW 12: Pudzianowski vs. Najman.

Po godzinach trenuje Brazylijskie Jiu Jitsu(purpurowy pas).

Grzegorz Szczepanik

Zobacz artykuły
Pierwsza styczność z MMA to Sherdog`owe highlighty, a finałowa walka z TUFa 4, w której Scott Smith w fenomenalny sposób zastopował swojego kolegę Pete`a Sella ukierunkowała jednoznacznie jego życie. Od tamtej pory trwa nieprzerwana miłość do tego sportu. Twórca portalu MMAOctagon.pl, który wraz z całą redakcją, w marcu 2016 dołączył do ekipy mma.pl, ma w zwyczaju mawiać, że GSP to był najbardziej kompletny zawodnik MMA w historii.

Krystian Młynarczuk

Zobacz artykuły
Do MMA trafił jak większość ludzi z młodszego pokolenia - przez Pudziana. Szybko jednak zorientował się, że KSW to tylko namiastka czegoś, co zwie się mieszane sztuki walki. Typowa droga od janusza do konesera.

Daniel Dziubicki

Zobacz artykuły
Jego początki w sportach walki to nie "Krwawy Sport", tylko relacja z finałów
K-1 2001 w Eurosporcie. Do dzisiaj zresztą Japonia i kickboxing zajmują u niego szczególne miejsce.

W przeszłości tworzył pierwsze media o sportach walki w Polsce: MMAniacs.pl, MMAction.pl, MMAblog.pl.

Obecnie Eurosport/Eleven/King of Kings/HFO/Celtic Gladiator, okazjonalnie także inne organizacje i media.

Michał Rogoziński

Zobacz artykuły
Fachu dziennikarskiego uczył sie w Polsacie, pracując pozniej dla rożnych mediów, mainstreamowych lub tych branżowych. Entuzjasta ruchu, na co dzien zajmujący sie kształtowaniem zdolności motorycznych.

Michał Cichy

Zobacz artykuły
Mały, krępy zapaśnik. Patriota, politolog, podróżnik, amator whiskey i playstation. Pasjonat MMA od 2006 r. Fan Joe Lauzona, Alexa Gustafssona, JDS'a i wielu innych. Na portalu odpowiedzialny głównie za wywiady, polską scenę MMA i ranking PL.

Monika Bobrycka

Zobacz artykuły
Miłośniczka MMA i sportu wszelkiego rodzaju od wielu dobrych lat. Kocha pojedynki wagi średniej i półciężkiej... oraz Alexandra Gustafssona. Biolog z wykształcenia, pasjonująca się naturą i kryminalistyką. Maniaczka filmów dokumentalnych o seryjnych mordercach. Uwielbia się śmiać, czytać książki i przerzucać żelastwo na siłowni.

Mateusz Paczkowski

Zobacz artykuły
Twórca fanpage’a UFC Poland, który w marcu 2016 roku związał się z portalem MMA.pl.

Światem mieszanych sztuk walki interesuje się od 2010 roku. Jest wielkim i wiernym fanem Franka Mira, którego określa mianem sportowego idola i życiowego autorytetu. Prywatnie także deklarowany miłośnik piłki nożnej i kibic Manchesteru United.
Chłopak ze Wschodu… Pochodzi z Majdanu Górnego (okolice Tomaszowa Lubelskiego). Mieszka w Katowicach, gdzie pracuje i trenuje MMA. Interesuje się polityką, produkuje domowe wino i nalewki, jest smakoszem yerba mate. Jego ulubiony zawodnik to Monika Bobrycka.

Maciej Szumowski

Zobacz artykuły
Od sierpnia 2013 r. dziennikarz WP SportoweFakty. Z MMA.pl od maja 2018 r., gdzie publikuje autorskie zapowiedzi i uczestniczy w typowaniach redakcyjnych. Student prawa szczególnie zainteresowany prawem sportowym.

Bartosz Cieśla

Zobacz artykuły
Człowiek znikąd. Fan TJ Dillashawa i Tony'ego Fergusona.
Księgowy, dlatego lubi różne zestawienia, ale czasem odzywa się też humanistyczna dusza i skrobnie coś dłuższego. Fan sportu wszelakiego i seriali.
Kibic FC Barcelony.