MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO

FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO

W kolejnej walce na gali FAME MMA 14, która odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie zmierzyli się Mariusz “Hejter” Słoński i Dawid Malczyński. Przed walką wielkim faworytem był Malczyński i okazało się, że nie było to bezzasadne.

Malczyński

Malczyński bowiem wygrał z Hejterem przed TKO już w pierwszej rundzie. Co prawda to Hejter ruszył szybko na Malczyńskiego i chciał poszukać swojej szansy. Jednak Malczyński spokojnie odparł atak Hejtera, potem kontrował mocnymi sierpami, a po jednym z nich Słoński padł na matę, a tam Malczyński ruszył z gradem ciosów i zmusił sędziego do przerwania starcia przed czasem.

Zasłużona wygrana Dawida Malczyńskiego!

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis