MMA PLNajnowszeFAME MMAOstre spięcie pomiędzy Czyżewską, a Andrzejewską: Zrobiłabym jej krzywdę!

Ostre spięcie pomiędzy Czyżewską, a Andrzejewską: Zrobiłabym jej krzywdę!

To dość niezwykłe, że potyczki internetowe Pawła Tyburskiego oraz Wiktorii Czyżewskiej wynikają z jej oceny twórczości “Tyboriego”. Nie zmienia to faktu, że w grę weszła możliwość rozwiązania tego konfliktu w oktagonie. Pablo Tybori naznaczył Anię IFBB, która walczyła chociażby w FAME, na rywalkę zawodniczki KSW!

Spięcie Tyburskiego z Czyżewską eskalowało do dymogennego stopnia. Paweł w trakcie utarczek słownych z fighterką KSW zasugerował, że może ona się zmierzyć z jego koleżanką – Anną Andrzejewską.

“Tybori” wdał się w dyskusję z Wiktorią, ponieważ ta wcześniej oceniła krytycznie jego umiejętności wokalne. Paweł w odpowiedzi zasugerował, że Czyżewska z pewnością szuka atencji oraz fejmu. W związku z tym zainicjował “pomoc” dla Wiktorii odnośnie jej występu w FAME:

Ja oczywiście z Tobą walczyć nie będę, ale w moich szeregach jest Ania, która chętnie spierze Ci twarz na zbite jabłko. Jeśli jesteś taka odważna to zapraszam. Jeśli chciałaś jakoś zabłysnąć i wbić się do świata freaków to mogę Ci w tym pomóc biedna kobitko.

Następnie wszystko potoczyło się już lawinowo. Wiktoria kontynuowała internetową potyczkę z Pawłem, a także dała jasno do zrozumienia, że Ania nie jest dla niej wyzwaniem:

Niepotrzebnie mieszasz w to swoją koleżankę, Anię. W każdej dyscyplinie zrobiłabym jej krzywdę, a nie chciałabym tego robić. Na pewno nie zrobię tego we freakach, bo mnie to totalnie nie interesuje. Także nie chciałam się na Tobie wybić.

Ania IFBB zmierzy się z Czyżewską?

Ania jak dotąd stoczyła 3 pojedynki w swojej karierze. Mierzyła się nawet z mistrzynią w boksie – Ewą Piatkowską. Jakby wyglądał przebieg walki Andrzejewska vs. Czyżewska? Freak fighterka odpowiedziała na wspomniane słowa Wiktorii:

Jeśli jesteś taka pewna siebie, że zrobiłabyś mi krzywdę w każdej dyscyplinie, to powiedz mi dlaczego zaniżasz sobie poziom, żeby zdobyć jakikolwiek medal i na zawodach w ADCC startujesz w grupie średnio – zaawansowanej, a nie w “pro”? O mnie Ty się drogą dziewczyno nie musisz martwić, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie, mimo freaków, stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej!

Nadmienię, że Anna relację podpisała słowami – “W boksie z chęcią spiorę Ci du**”. Czyżewska postanowiła zakończyć spór medialny z freak fighterami, w związku z czym zamieściła krótkie oświadczenie:

Ania, która emanuje wprost pewnością siebie, odniosła się do owej deklaracji:

Jeśli tak bardzo chcesz mi pokazać, jakie levele dzielą zawodowców od freaków to ja z chęcią to sprawdzę. Dla mnie także organizacja nie ma znaczenia…czy to będzie KSW czy FAME MMA. Pamiętaj, że niejeden freak ćwiczy, jak i walczy na poziomie zawodowym, więc tutaj poziom poszedł naprawdę do góry. Uważam, że nie ma co lekceważyć zawodnika zawodowego, jak i przede wszystkim zawodników freakowych.

Relacje Wiktorii Czyżewskiej oraz Anny Andrzejewskiej w serwisie “Instagram”.

Czy dojdzie do pojedynku obu pań? Organizacje freak fightowe prawdopodobnie odpadają, natomiast może w grę wejdzie kolejna gala pod szyldem KSW: EPIC? W boksie z pewnością byłoby to widowisko, które przyciągnęłoby rzeszę kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis