MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!

FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!

W kolejnej walce na gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie w Krakowie zmierzyli się Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz i Adam “AJ” Josef. Przypominamy, że Fit Lovers wszedł do tej walki w zastępstwie za kontuzjowanego Roberta Karasia. Starcie to odbyło się w formule K-1.

FAME

Walka zakończyła się w pierwszej rundzie. Najpierw dobrze zaczął Mateusz Janusz, który po jednej z kombinacji zaskoczył AJ-a i zmusił sędziego do odliczania. Po powrocie do walki, rozjuszony AJ najpierw wyprowadził dwa kolana po trzymaniu rywala za głowę, za co został upomniany przez sędziego, a potem najpierw znokadunował Fit Loversa ciosami, a potem dołożył drugą kombinację ciosów i kolan i znokautował Fit Loversa. Walka trwała 2 minuty i 53 sekundy.

Kolana, kolana to był główny game plan AJ-a na ten pojedynek i spełnił on swoją rolę!

Brawo, świetna walka!

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis