MMA PLNajnowszeFAME MMAKuba Wojewódzki wyśmiewa Canal+ za współpracę z FAME. Wcześniej sam zapraszał zawodników!

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Canal+ za współpracę z FAME. Wcześniej sam zapraszał zawodników!

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju dziennikarzy-publicystów uznawanych za osobowości telewizyjne. Sam niejednokrotnie mówi o sobie jako o jednoosobowej subkulturze. W jednym ze swoich programów transmitowanych w stacji TVN, Wojewódzki wyśmiewa Canal+ za planowaną współpracę z FAME MMA!

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Canal+

Co ciekawe, ten sam Kuba Wojewódzki do swojego programu zapraszał… zawodników FAME MMA czy współwłaściciela tej organizacji – Wojciecha Golę.

Mało tego, sam pozował też w koszulce FAME MMA i dał sobie zrobić planowane zdjęcie. Teraz jednak jego perspektywa na tę największą w kraju organizację freakową najwyraźniej się zmieniła.

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Canal+ za współpracę z FAME MMA. Wcześniej sam zapraszał… zawodników!

Na portalu X pojawił się fragment wstępu do jednego z ostatnich programów Kuby Wojewódzkiego, w którym kpi on ze współpracy między stacją Canal+ a FAME MMA.

Sprawdźcie:

“To nie jest żart, to co powiem na początku to nie będzie żart. Otóż wyobraźcie sobie, freakfighty, czyli FAME MMA trafia do telewizji. Trafia do telewizji, to nie jest żart. Freakfighty trafiają do telewizji i nie do programu Uwaga czy Sprawa dla reportera, nie. Do telewizji po prostu jako sport. Nie powiem jaka to telewizja, bo jest mi wstyd, Canal+. Nie będę tego więcej mówił. W walce wieczoru Tomasz Adamek będzie bił jakiegoś influencera i są dwa typy. Rozkoszna? albo Julia Żugaj. Później marcin dubiel będzie bił 13latki. Do czego, do czego zmierza telewizja? Trudno powiedzieć.”

Internauci szybko jednak zweryfikowali Kubę Wojewódzkiego i zaczęli wypominać mu zapraszanie do swojego programu w TVN zawodników FAME MMA i postaci związane z tym freakowym gigantem, wskazując tym samym na jego hipokryzję.

W Internecie nic nie ginie, dlatego słowa Kuby Wojewódzkiego wyglądają teraz bardzo głupio dla niego samego:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis