MMA PLDawid ZałęckiKim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Załęcki

Przypomnijmy, że Denis ma do wyjaśnienia mocną spinę z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule mieszanych sztuk walki. Ich konflikt trwa już od kilku dobrych miesięcy, a wstępnie mówiło się o rywalizacji na gołe pięści w The War, lub BEEF FIGHTING. Ostatecznie Mateusz porozumiał się i podpisał nowy kontrakt z GROMDĄ, która umożliwia mu starcie w freakowej federacji. 

Nie tak dawno doszło też do konfrontacji słownej. Sami zobaczcie:

To będzie nowa gwiazda freak fightów w Polsce?

Dawid Załęcki to nowa postać w freak fightach. Ojciec Denisa od samego początku wzbudził duże zainteresowanie kibiców. Widać to chociażby po wyświetleniach w wywiadach z Dawidem.

Kibice od razu sugerowali, że dobrym pomysłem byłoby starcie rodziny Załęckich z Murańskimi (Mateuszem i Jackiem). Takie pytanie padło do obu stron i odpowiedź była podobna. Nie ma to sensu ze względu na brak konfliktu, który mógłby zapewnić emocje. Mateusz bądź Jacek Murański zawsze z szacunkiem wypowiadają się o Denisie Załęckim i jego ojcu.

Warto zaznaczyć, że Dawid Załęcki ma na swoim koncie start w formule K-1. Załęcki wystąpił w Pucharze Polski, gdzie pewnie wygrał swój pojedynek. Teraz czas na starcie w High League.

Dawid Załęcki o swoich treningach i potencjalnej walce w freakach wspominał w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Ja z doskoku trenowałem za młody lat, a później tak naprawdę od 10 lat tak systematycznie. Na początku tak naprawdę nim się zajmowałem. Pilnowałem, żeby trenował/szkolił się, a później skupiłem się na sobie.

Nie planuje, a jeżeli bym się zgodził to tylko i wyłącznie żeby synowi pomóc, a dla siebie nie.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje dołączenie Wrzoska do PRIME SHOW MMA: Będę miał kogo zlać ponownie! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wczoraj ogłoszono nowym nabytek organizacji PRIME SHOW MMA. Został nim doświadczony Marcin Wrzosek. Jest to kolejny były przeciwnik Kasjusza Życińskiego, który dołączył do nowej freakowej federacji. ”Polish Zombie” wystąpi już dziewiątego lipca na drugiej edycji w Gdyni. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Widzieliście?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis