MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego

FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego

Za nami jedna z najbardziej oczekiwanych walk rozpiski gali FAME MMA 14, która odbywa się właśnie w krakowskiej Tauron Arenie. Tym razem na przeciwko siebie stanęli mający jawny konflikt Alan “Alanik” Kwieciński i Mateusz “Muran” Murański.

FAME MMA 14

Pierwsza runda była rozegrana w stójce. Obaj wymieniali się ciosami, Murański szykował moc, a Alanik prezentował kombinacje i tak przebiegłe pierwsze trzy minuty. Pod koniec rundy jednak Kwieciński zdecydował się na sprowadzenie czym zaskoczył Murana i zapunktował na kartach sędziów.

W drugiej rundzie Muran szybko posłał Alanika na deski potężną kombinacją prawy-lewy i przeleżał na nim większość rundy. Pod koniec zdesperowany Alanik próbował wyciągnąć z pleców balachę, ale z tej techniki Murański uciekł.

W trzeciej rundzie znowu Murański szybko obalił Kwiecińskiego i przeleżał na nim większość rundy. Sędzia jednak wrócił walkę do stójki po jego zdaniem biernej postawie Murańskiego. Po powrocie walki do stójki po nogi rywala ruszył Kwieciński i to on obalił przeciwnika.

Walka jednak nie zakończyła się przed czasem, a wygranego niejednogłośnie wskazali sędziowie. Wg nich starcie to wygrał Mateusz Murański.

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis