MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!

FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!

Za nami walka wieczoru gali FAME MMA 14, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie. W najważniejszej walce tego wieczoru zawalczyli Tomasz “Gimper” Działowy i Mateusz “Tromba” Trąbka.

Tromba

Obaj zawalczyli jak zawodowcy! W pierwszej rundzie oglądaliśmy zarówno próbę duszenia gilotynowego, odrzut nóg jako obronę przed obaleniem, mocny sierpowy, który naruszył rywala – to wszystko w wykonaniu Gimpera oraz groud&pound, kopnięcia i kombinacje ciosów w wykonaniu Tromby. Bardzo intensywna pierwsza runda walki wieczoru!

W drugiej odsłonie Tromba szybko obalił Gimpera, zdobył dosiad i pracował nad zabieraniem sił Gimpera. Na minutę przed końcem drugiej rundy Tromba zaczął poważną ofensywę i zasypał Gimpera lawiną ciosów z dosiadu, zmuszając sędziego do przerwania walki przed czasem.

Brawo dla obu zawodników za ten występ!

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis