MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach

FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach

Za nami druga walka pań z karty gali FAME MMA 14, która odbywa się w Krakowie, w miejscowej Tauron Arenie. Tym razem na przeciwko siebie stanęły Agata “Fagata” Fąk i Monika “Mona” Kociołek.

Fagata

Lepsza w klatce okazała się Fagata. Jak doszło do tej wygranej?

W pierwszej rundzie obie zawodniczki ostrożnie podchodziły do umiejętności rywalki. Zarówno Mona jak i Fagata szukały miejsca do zadawania ciosów na twarz przeciwniczki, ale częściej luki w gardzie wykorzystywała Agata Fąk.

W drugiej rundzie Monika Kociołek rozdrażniła Fagatę po tym, jak skontrowała jedną z szarż Fąk i ta siadła na macie. Po szybkim wstaniu Fagata dalej próbowała narzucać presję, ale Mona nie pozostawała dłużna i odpłacała się licznymi prostymi.

Trzecia runda to nadal aktywność na nogach Fagaty, która kręciła się wokół Kociołek i trafiając kolejnymi ciosami spowodowała obrażenia na twarzy Mony. Widząc swoją szansę Fagata atakowała coraz częściej, ale jednocześnie pamiętała o obronie. W taki sposób dotrwała do końca walki.

O zwyciężczyni zadecydowali sędziowie jednogłośnie przyznając wygraną Fagacie.

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis