MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!

FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!

Za nami walka mistrzowska na gali FAME MMA 14 w krakowskiej Tauron Arenie. A o niego zmierzyli się Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka i Krystian “Krycha UFC” Wilczak. Wiewiór przed tą walką był aktualnym mistrzem wagi półśredniej FAME.

FAME MMA 14

W pierwszej rundzie Wiewiór szybko obalił Krychę UFC i kontrolował go z góry w parterze, szukając duszenia trójkątnego rękami. Drogi do skończenia walki duszeniem jednak nie znalazł i zawodnicy musieli wyjść do drugiej odsłony.

Druga runda zaskakująco długo toczona była w stójce, gdzie wydawało się, że to Krycha UFC ma przewagę. Wiewiór jednak zdołał pod koniec tej odsłony obalić Krystiana Wilczaka i zapunktował na kartach sędziów.

W trzeciej rundzie Wiewiór znowu szybko obalił Krychę i mądrze na nim przeleżał aż do końcowego gongu. Maksymilian Wiewiórka wygrał to starcie decyzją sędziów, a o jego wygranej zadecydowało wyższe fight IQ.

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis