MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie

FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie

Za nami drugi co-main event gali FAME MMA 14, w którym w walce na zasadach K-1 zmierzyli się dwaj youtuberzy Sergiusz “Nitro” Górski i Marcin “Xayoo” Majkut.

Nitro

Lepszy w klatce okazał się Xayoo, który wygrał już w pierwszej rundzie po tym, jak Nitro trzykrotnie został przez rywala posłany na deski.

Walka zaczęła się od mocnych ataków Xayoo, na które Nitro nie miał żadnej odpowiedzi oprócz jednego sierpa, którym Górski trafił. Marcin Majkut jednak atakował częściej i trzy razy posłał Nitro na deski. Sędzia Bronder po trzecim przerwaniu w rundzie musiał walkę przerwać już w pierwszej odsłonie.

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis