MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!

FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!

Za nami najbardziej egzotyczna walka całej rozpiski gali FAME MMA 14, która dzisiaj odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie. Egzotyczna, bowiem stoczona w rzymskiej klatce o powierzchni 3 metry na 3 metry. W starciu tym zmierzyli się Piotr “Szeli” Szeliga i Norman Parke.

Parke

Pierwsza runda w rzymskiej klatce toczyła się na zasadach boksu i co niespodziewane, Norman Parke był w tej rundzie zdecydowanie lepszy! To Irlandczyk z Północy niszczył wręcz Szeliego w tej odsłonie. Fenomenalna dyspozycja Parke w tej rundzie!

W drugiej rundzie – która toczyła się już na zasadach MMA – Szeli ruszył z pełną mocą na rywala ciosami kolanem, ale Parke przetrwał chwilową nawałnicę ciosów Szeligi, potem go obalił i tam dewastował. Parke obijał Piotra Szeligę, który nie miał argumentów w tej konfrontacji. W niedługim czasie Parke rozciągnął na macie Szeligę, obił jego głowę i zmusił sędziego do przerwania starcia.

Świetna dyspozycja Normana Parke!

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis