MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Za nami pierwsza walka głośno zapowiadanej gali FAME MMA 14, która dzisiaj odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie. W klatce największej polskiej organizacji freak fight zmierzyły się Katarzyna “Laluna” Aleksander i Wiktoria “Wiki” Jaroniewska.

Laluna

Walkę tę wygrała niejednogłośną decyzją sędziów Wiki.

Walka zaczęła się od ucieczek Wiki przed Laluną, z czego ta druga ewidentnie nie była zadowolona. Po kilkudziesięciu sekundach jednak zawodniczki wymieniły się kilkoma ciosami. Jednak żaden z nich nie przysporzył kłopotów zawodniczce, która go otrzymała. Laluna w pewnym momencie próbowała chwycić Wiki za włosy, ale sędzia przypomniał, że to klatka a nie ulica.

W drugiej rundzie Laluna znowu szukała zwarcia i chciała szybkiej i efektownej bitki, ale Wiki umiejętnie od niej uciekała. Na wstecznym zadawała także dużo ciosów, które dochodziły do twarzy rywalki. W pewnym momencie nos Laluny zaczął mocno krwawić i Wiki zaczynała przejmować inicjatywę. Pod koniec rundy Lalunie udało się obalić Wiki, ale nie wiadomo czy miało to wpływ na karty sędziowskie.

W trzeciej rundzie Laluna straciła już mocno siły. Wiki natomiast zachowała tych sił trochę więcej, ale wyglądało to tak, jakby chciała dotrwać do decyzji sędziowskiej, wiedząc, że prowadzi na kartach sędziowskich.

Ostatecznie zwyciężczynię wskazali sędziowie, a ci niejednołośnie orzekli wygraną Wiki w stosunku 2:1 (29:29, 29:28, 28:29).

Zobacz także:

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Śledź na bieżąco wyniki gali!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis