MMA PLNajnowszeFAME MMATyburski odpowiada Czyżewskiej. Konflikt zawodników FAME i KSW!

Tyburski odpowiada Czyżewskiej. Konflikt zawodników FAME i KSW!

Kilkanaście dni temu w sieci zawrzało. Wiktoria Czyżewska (3-1) zadrwiła sobie z jednego z czołowych zawodników FAME. Paweł Tyburski, gdyż o nim mowa, odniósł się do słów młodszej zawodniczki. Są dymy!

Pablo Tybori znany jest głównie ze swoich świetnych występów na galach freak fightowych. Ponadto tworzy muzykę, a także działa na rzecz, między innymi własnego, projektu charytatywnego – “Bliźniaki budują”.

Wiktoria Czyżewska około dwóch tygodni temu wypowiedziała się na temat najnowszej piosenki Pawła. Wyśmiała umiejętności wokalne Tyburskiego, a także odniosła się, w humorystyczny sposób, co do słuchalności jego najnowszego utworu “Tracę czas”.

Wówczas to były dość mocne pstryczki w nos, jednakże teraz mamy do czynienia z grubszą atmosferą pomiędzy zawodnikiem FAME, a fighterką KSW.

Ostra wymiana zdań Czyżewskiej i Tyburskiego!

Wczorajszego wieczoru Paweł postanowił odnieść się do słów Wiktorii na jego temat:

To, że mam z Michałem (Pasternakiem) potyczki i wymieniamy się poglądami to normalna sprawa. Nie mam nic przeciwko. To, że trener (Okniński) jest pajacem i lubi sobie odfrunąć – to też już wszyscy wiedzą. Natomiast to, że dziewczyna, która walczy w KSW, która jest sportowcem z krwi i kości próbuje mi ubliżać i śmiać się z mojej twórczości, zamiast zrobić coś konstruktywnego ze swoim życiem i zrobić coś, co sprawia jej radość.

Nie umknęło to uwadze Wiktorii, która także wypowiedziała się odnośnie całej sytuacji:

Paweł, bo ja widzę, że Ty jesteś bardzo wrażliwy chłopak i bardzo dużo rzeczy Ciebie rusza. Aż jestem w szoku, że jesteś tyle czasu w show biznesie i dalej jesteś tak wrażliwy. Słuchaj, z mojej strony to było bardziej prześmiewcze, zabawne. Taki luźny żarcik wrzucony na Twittera, gdzie z resztą nie ma dużo osób. (…) Oceniłam po prostu Twój wokal, bo mam do tego prawo. Ja na przykład nie mam głosu, więc nie śpiewam. Ty z kolei nie umiesz śpiewać, a to robisz i to jest Twoja sprawa, a ja tylko to oceniłam. Po drugie, ja Ciebie nie obraziłam, nie wyzwałam. Mogłeś się odegrać w podobny, również żartobliwy sposób, natomiast Ty się zachowałeś jak zwykły cham!

“Tybori” zdążył już się tego odnieść. Nadmienił, że Wiktoria wprowadza internatów w błąd:

Kochana Wiktorio, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie mów, że jestem chamem i gburem, bo ani razu Ci nie ubliżyłem kobitko. W żaden sposób! Co ciekawe, znam wiele osób, które gorzej śpiewają, a Ty ich jakoś nie zaczepiłaś…

Relacje Wiktorii Czyżewskiej oraz Pawła Tyburskiego w serwisie “Instagram”.

Czyżewska niejednokrotnie podkreślała, że w konfrontacji Tyburski vs. Pasternak, stoi po stronie “Wampira”. Paweł wprost mówi, że zawodniczka przynależy do ekipy Mirka Oknińskiego i wszystko jest temu podyktowane. Co by nie mówić to medialne starcia reprezentantów KSW z FAME zawsze są interesujące. Co natomiast z rewanżowym pojedynkiem Pawła Tyburskiego z Michałem Pasternakiem? Ta walka odbędzie się już 18-stego maja w Gliwicach na gali FAME 21.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis