MMA PLRanking PL

Ranking PL

Poniżej prezentujemy ranking najlepszych polskich zawodników MMA według redakcji MMA.pl. W każdej kategorii, od ciężkiej po kogucią umieściliśmy po 15 nazwisk, które według nas mieszają nie tylko na polskiej, ale także zagranicznej scenie MMA.

Waga ciężka:

1. Daniel Omielańczuk (23-9-1)
Następna walka: Salimgerey Rasulov na ACA 108 (24.04.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Denis Smoldarev na ACA 101 (15.11.2019)

2. Marcin Tybura (17-6)
Następna walka: Sergey Spivak na UFC on ESPN+ 27 (29.02.2020)
Poprzednia walka: przegrana z Augusto Sakai na UFC on ESPN+ 16 (16.09.2019)

3. Michał Andryszak (20-8, 1 N/C)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Luis Henrique na KSW 49 (18.05.2019)

4. Damian Grabowski (22-5)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Karol Bedorf na KSW 49 (18.05.2019)

5. Szymon Bajor (20-8)
Następna walka: Ednaldo Oliveira na FEN 28 (28.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Marcin Sianos na FEN 26 (12.10.2019)

6. Karol Bedorf (15-5)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Damian Grabowski na KSW 49 (18.05.2019)

7. Michał Kita (18-10-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Ednaldo Oliveira na Babilon MMA 9 (16.08.2019)

8. Szymon Kołecki (8-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Damian Janikowski na KSW 52 (07.12.2019)

9. Łukasz Brzeski (7-1-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Wilson Fonseca na Babilon MMA 10 (26.10.2019)

10. Mariusz Pudzianowski (13-7)
Następna walka: Quentin Domingos na KSW 53 (14.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Erko Jun na KSW 51 (09.11.2019)

Pukają do TOP 10:
11. Kevin Szaflarski (8-1)
12. Filip Stawowy (6-1)
13. Filip Toe (5-3)
14. Wojciech Buliński (15-2)
15. Adam Pałasz (3-0)


Waga półciężka:

1. Jan Błachowicz (26-8)
Następna walka: Jon Jones!
Poprzednia walka: wygrana z Corey Anderson na UFC on ESPN+ 25 (15.02.2020).

2. Michał Oleksiejczuk (14-4, 1 N/C)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Jimmy Crute UFC on ESPN+ 26(7 (22.02.2020)

3. Tomasz Narkun (17-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Przemysław Mysiala na KSW 50 (14.09.2019)

4. Karol Celiński (17-8-1)
Następna walka: Evgeny Egemberdiev na ACA 105 (06.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Sami Antar na ACA 101 (15.11.2019).

5. Marcin Wójcik (12-7)
Następna walka: Rafał Kijańczuk na FEN 28 (28.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Michał Gutowski na Gladiator Arena 13 (26.10.2019)

6. Martin Zawada (29-15-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Thiago Silva na KSW 48 (18.05.2019)

7. Michał Pasternak (14-5)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Ivan Shtyrkov na RCC: Road to PFL (22.02.2020)

8. Marcin Łazarz (12-7)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Piotr Kalenik na Runda 9 (23.11.2019)

9. Łukasz Sudolski (6-0)
Następna walka: Emin Abdurizaev na Babilon MMA 13 (17.04.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Michał Gutowski na FEN 27 (18.01.2020)

10. Mateusz Ostrowski (9-9-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Adam Biegański na Babilon MMA 12 (07.02.2020)

Pukają do TOP 10:
11. Adam Kowalski (12-5-1)
12. Rafał Kijańczuk (8-2)
13. Paweł Brandys (9-6-2)
14. Wojciech Janusz (8-5)
15. Łukasz Jurkowski (17-11)


Waga średnia:

1. Krzysztof Jotko (21-4)
Następna walka: Eryk Anders na UFC on ESPN+ 30 (11.04.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Marc-André Barriault na UFC 240 (27.07.2019)

2. Mamed Khalidov (34-7-2)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: Przegrana z Scott Askham na KSW 46 (07.12.2019)

3. Piotr Strus (15-5-2, 1 N/C)
Następna walka: Rafał Haratyk na ACA 108 (24.04.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Vitaliy Nemchinov na ACA 101 (15.11.2019)

4. Oskar Piechota (11-3-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: Przegrana z Punahele Soriano na UFC 245 (14.12.2019)

5. Michał Materla (27-7)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Scott Askham na KSW 49 (18.05.2019)

6. Andrzej Grzebyk (16-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Robert Fonseca na FEN 26 (12.10.2019).

7. Rafał Haratyk (12-3-2)
Następna walka: Piotr Strus na ACA 108 (24.04.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Arbi Aguev na ACA 102 (29.11.2019)

8. Cezary Kęsik (11-0)
Następna walka: Georgi Lobzhanidze na TFL 20 (07.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Jussi Halonen na TFL 19 (21.12.2019)

9. Grzegorz Siwy (13-5)
Następna walka: Milan Datelinka na Oktagon 16 (14.03.2020)
Poprzednia walka: przegrana z Sergey Guzev na WWFC 15 (29.09.2019)

10. Marcin Naruszczka (19-9-2)
Następna walka: Piotr Wawrzyniak na FEN 28 (28.03.2020)
Poprzednia walka: remis z Bartosz Leśko na FEN 24 (16.03.2019)

Pukają do TOP 10
11. Bartosz Leśko (9-1-2)
12. Paweł Pawlak (15-4-1)
13. Adrian Błeszyński (9-3-1)
14. Damian Janikowski (4-3)
15. Jakub Kamieniarz (8-6)


Waga półśrednia:

1. Daniel Skibiński (15-5)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Lom-Ali Nalgiev na Babilon MMA 11 (13.12.2020)

2. Bartosz Fabiński (14-3)
Następna walka: Shavkat Rakhmonov na UFC on ESPN+ 29 (21.03.2020)
Poprzednia walka: przegrana z Michel Prazeres na UFC Fight Night 140 (17.11.2018)

3. David Zawada (17-5)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z UFC on ESPN+ 21 na UFC on ESPN+ 21 (09.11.2019)

4. Aslambek Saidov (23-6)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Elias Silveriona ACA 101 (15.11.2019)

5. Borys Mańkowski (20-8-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Vaso Bakosevic na KSW 51 (09.11.2019)

6. Salim Touahri (10-4)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Mickey Gallna UFC on ESPN 5 (03.08.2019)

7. Andrzej Grzebyk (16-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Robert Fonseca na FEN 26 (12.10.2019).

8. Tomasz Jakubiec (10-2)
Następna walka: Gianni Melillo na AFN 8 (13.03.2020)
Poprzednia walka: wygrana z Robert Turnquest na Armia Fight Night 6 (14.06.2019)

9. Robert Bryczek (10-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Leandro Silva na Octagon 15 (09.11.2019)

10. Krystian Kaszubowski (8-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Ivica Truscek na KSW 51 (09.11.2019)

Pukają do TOP 10:
11. Michał Michalski (8-4)
12. Albert Odzimkowski (11-4)
13. Kamil Szymuszowski (17-6)
14. Marcin Bandel (18-7-1)
15. Kamil Oniszczuk (7-0)


Waga lekka:

1. Marcin Held (26-7)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Diego Brandao na ACA 96 (08.06.2019)

2. Mateusz Rębecki (11-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Magomed Magomedov na FEN 27 (18.01.2020)

3. Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Gracjan Szadziński na KSW 48 (27.04.2019)

4. Piotr Niedzielski (15-4)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Marcos Schmitz na Babilon MMA 12 (07.02.2020)

5. Marcin Wrzosek (14-6)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Norman Parke na KSW 50 (14.09.2019)

6. Roman Szymański (12-5)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Milos Janicic na KSW 51 (09.11.2019)

7. Artur Sowiński (20-11, 2 NC)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Vinicius Bohrer na KSW 52 (18.05.2019)

8. Leszek Krakowski (14-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Michael Dubois na KSW 49 (18.05.2019)

9. Grzegorz Szulakowski (9-4)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Marian Ziółkowski na KSW 46 (01.12.2018)

10. Gracjan Szadziński (8-3)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Marian Ziółkowski na KSW 48 (27.04.2019)
Po wygraniu trzech walk z rzędu, Szadziński musiał uznać wyższość “Golden Boya”.

Pukają do TOP 10:
11. Maciej Kazieczko (6-1)
12. Mateusz Legierski (6-0)
13. Łukasz Kopera (9-3)
14. Bartłomiej Kopera (9-5)
15. Łukasz Charzewski (7-1)


Waga piórkowa:

1. Daniel Rutkowski (10-2, 1 NC)
Nadchodząca walka: Adrian Zieliński na FEN 28 (28.03.2020)
Ostatnia walka: wygrana z Estabili Amato na Babilon MMA 11 (13.12.2019)

2. Adrian Zieliński (19-9)
Nadchodząca walka: Daniel Rutkowski na FEN 28 (28.03.2020)
Ostatnia walka: przegrana z Daniel Rutkowski na Babilon MMA 10 (26.10.2019)
Po złej passie w wadze lekkiej, Zieliński postanowił zmienić kategorię wagową. W debiucie pokonał mocnego Łebkowskiego, a w drugiej walce zdobył pas FEN.

3. Filip Wolański (11-4)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Filip Pejic na KSW 48 (27.04.2019)

4. Kamil Łebkowski (18-9)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Adrian Zieliński na FEN 24 (16.03.2019)

5. Krzysztof Klaczek (12-6)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Marcin Wrzosek na KSW 46 (23.03.2019)

6. Sebastian Romanowski (14-8-1)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Rildeci Dias na FEN 27 (18.01.2020)

7. Krzysztof Gutowski (8-0)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Jerry Kvarnstrom na Armia Fight Night 3 (22.09.2019)

8. Kacper Formela (9-3)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Vugar Kyaramov na RWC 3 (05.07.2019)

9. Dawid Śmiełowski (6-0)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Damian Zorczykowski na Babilon MMA 11 (13.12.2019)

10. Maciek Szczepaniak (5-1)
Nadchodząca walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Leonard Spišský na PFC 21 (21.12.2019)

Pukają do TOP 10:
11. Adrian Kępa (7-4)
12. Łukasz Demczur (7-4)
13. Damian Zorczykowski (6-5)
14. Adam Soldaev (4-1)
15. Michał Folc (4-2)


Waga kogucia:

1. Damian Stasiak (11-7)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Antun Racic na KSW 51 (09.11.2019)

2. Jakub Wikłacz (10-2-1)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: Nikolay Kondratiuk na ENL (15.02.2020)

3. Sebastian Przybysz (6-2)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Lemmy Krusic na KSW 51 (09.11.2019)

4. Patryk Surdyn (5-0)
Następna wala: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Sylwester Miller na Armia Fight Night 5 (05.04.2019)

5. Sylwester Miller (8-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Dawid Pasternak na Armia Fight Night 7 (05.10.2019)

6. Paweł Polityło (4-2)
Następna wala: b/d
Poprzednia walka: przegrana z Antun Racic na KSW 49 (18.05.2019)

7. Piotr Kamiński (5-3)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Roberto Ferreira na Star MMA (21.12.2019)

8. Igor Wojtas (8-6)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Andrey Korolev na Bebson Arena 5 (24.08.2019)

9. Mansur Azhiev (3-0)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Mariusz Joniak na AFN 5 (05.04.2020)

10. Mariusz Joniak (5-4)
Następna walka: b/d
Poprzednia walka: wygrana z Oleksii Polischuck na FEN 27 (18.01.2020)

Pukają do TOP 10:
11. Piotr Olszynka (6-6-1)
12. Dawid Pasternak (8-5)
13. Kamil Korzeniowski (3-1)
14. Patryk Chrobak (3-0)
15. Patryk Trytek (2-0)


Polski P4P kobiet:

1. Joanna Jędrzejczyk
2. Karolina Kowalkiewicz
3. Ewelina Woźniak
4. Karolina Wójcik
5. Marta Waliczek
6. Karolina Owczarz
7. Katarzyna Lubońska
8. Judyta Rymarzak
9. Izabela Badurek
10. Aleksandra Rola


Polski P4P mężczyzn:

1. Jan Błachowicz
2. Daniel Omielańczuk
3. Krzysztof Jotko
4. Marcin Held
5. Tomasz Narkun
6. Daniel Rutkowski
7. Mamed Khalidov
8. Daniel Skibiński
9. Bartosz Fabiński
10. Mateusz Rębecki


Możliwość komentowania jest wyłączona.