MMA PLBoksKiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski!

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski!

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Sobierajski

Sobierajski na swoim koncie już w tym momencie ma mnóstwo sukcesów. Jest dziesięciokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games, Wicemistrzem Świata w sztafecie Elite – OCR World Championship, trenerem CrossFit w Legia Fight Club, ambasadorem marki Garmin czy chociażby wielokrotnym medalistą w zawodach crossfitowych. Wojciech ma kolejne szalone pomysły i założone cele.

Chociażby w marcu w ”Dzień Dobry TVN” informowano o tym, że przymierza się do pobicia rekordu Guinessa. Wojciech wraz z wsparciem/kibicami (rodziną i przyjaciółmi) leci na koło podbiegunowe. Wszystko po to, aby przebiec tam półmaraton na boso – cały artykuł (TUTAJ).

Pogromca Don Kasjo przełamuje kolejne bariery!

Wojciech Sobierajski to prawdziwy sportowiec, którego warto obserwować i brać z niego przykład. 31-latek od zawsze był związany ze sportem. Był nawet epizod z boksem amatorskim. Doszło wtedy do jego starcia z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Sobierajski o tym zwycięstwie wspomniał na swoim kanale YouTube.

Sami zobaczcie:

Wojciecha możecie również kojarzyć z programu ”Ninja Warrior”, który cieszy się sporym zainteresowaniem na kanałach Polsatu. Na ostatniej edycji zobaczyliśmy start braci Sobierajskich, a dodatkowo po raz pierwszy rywalizacji na torze spróbował ich tata. To jest rodzina pełna ambicji sportowych – co mogliśmy dostrzec w programie. Warto zaznaczyć, że w każdej edycji Sobierajscy próbują swoich sił na torze ”Ninja Warrior”.

Sobierajski w mediach społecznościowych zdradził – co jest jego kolejnym wyzwaniem.

Ironman z obciążeniem 50 kg❗️▪️Moim następny wyzwaniem będzie coś, czego nie dokonał jeszcze nikt na świecie. Zamierzam ukończyć triathlon na dystansie pełnego Ironmana, z belką ważąca 50 kg. ▪️4 km pływanie ▪️180 km rower ▪️42 km bieg.  Tylko zwycięstwo! 👑

Wojtka śledzić na bieżąco możecie [TUTAJ] [TUTAJ]

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje dołączenie Wrzoska do PRIME SHOW MMA: Będę miał kogo zlać ponownie! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wczoraj ogłoszono nowym nabytek organizacji PRIME SHOW MMA. Został nim doświadczony Marcin Wrzosek. Jest to kolejny były przeciwnik Kasjusza Życińskiego, który dołączył do nowej freakowej federacji. ”Polish Zombie” wystąpi już dziewiątego lipca na drugiej edycji w Gdyni. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Widzieliście?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis