MMA PLFAME MMASą nagrania zza kulis! Murański przeszczęśliwy po zwycięstwie syna śpiewał góralską piosenkę!

Są nagrania zza kulis! Murański przeszczęśliwy po zwycięstwie syna śpiewał góralską piosenkę!

Jacek Murański nie ukrywał wielkiego zachwytu po walce syna z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” odniósł kolejne zwycięstwo w mieszanych sztukach walki i pierwsze w organizacji FAME MMA. Mateusz zapewniał, że w kolejnym pojedynku chciałby się zmierzyć z Popkiem Monsterem bądź Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

”Muran” pod okiem Roberta Maruszaka szykuje się do drugiego starcia w FAME MMA. Niewykluczone, że będzie to rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

Sami zobaczcie:

Murański przeszczęśliwy po walce syna!

Jacek Murański był bardzo szczęśliwy po walce syna. Mateusz w Tauron Arenie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Alana Kwiecińskiego. Jacek będący w narożniku reagował na doping Kwiecińskiego i gwizdy w kierunku syna.

Pojawiły się też inne nagrania zza kulis. Murański w przypływie radości zaczął śpiewać góralską piosenkę.

Całe nagranie poniżej:

FAME MMA 14: Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

UFC: Mamy karty punktowe z walki Jana Błachowicza! Sędziowie byli zgodni! Też tak to widzieliście?

Wiemy już jak sędziowie punktowali pierwszą i drugą rundę pojedynku Jana Błachowicza (29-9) z Aleksandarem Rakiciem (14-3). Była to walka wieczoru sobotniej eventu największej organizacji na świecie.

Jacek Murański zdradza, że łamał innym czaszki uderzeniami głową: Mam tutaj kilka szram [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański ma to do siebie, że każdy jego wywiad przynosi wiele ciekawych bon motów, które na stałe mogą wejść do żargonu sportowego. Nie inaczej było po jednym z wywiadów, który udzielił po sobotniej gali FAME MMA 14.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis