MMA PLDenis ZałęckiMateusz Kubiszyn odpowiada na zarzuty Denisa Załęckiego: On też nie miał sprowadzać!

Mateusz Kubiszyn odpowiada na zarzuty Denisa Załęckiego: On też nie miał sprowadzać!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowski odniósł się do słów Denisa Załęckiego po walce. ”Bad Boy” nie był zadowolony, że jego przeciwnik w trzeciej rundzie nie chciał iść na mocne wymiany w stójce.

Kubiszyn

Kibice doczekali się pojedynku Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Doszło do niego na High League 3 Extra – w wyjątkowej scenerii. Pojedynek odbył w mieszanych sztukach walki. ”Bad Boy” po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzja sędziów.

Oto co powiedział Denis tuż po walce w klatce:

Szacunek, wygrał lepszy i tyle w temacie. To zawodnik stójkowy, a bał się podjąć walki w stójce. Cały czas spie***lałeś jak żaba! Bałeś się podejmować walkę. Jak tak możesz… Mówiłeś, że będziemy się nap***dalać. Zabrakło mi doświadczenia i paliwa. Byłem dobrze przygotowany, ale muszę jeszcze popracować.

Wyślizgiwał mi się cały czas, może posmarował się wazeliną. Oczywiście żartuję (śmiech). Chciałem pobić się w stójce.

Kubiszyn: Nie robiłem nic, co jest zabronione!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim odniósł się do słów Denisa Załęckiego.

Wiesz regulamin walki. Nie robiłem nic, co jest zabronione to po pierwsze, a jeżeli mamy się wymieniać na słowa to Denis też nie miał sprowadzać. Nie ważne, każdy wykorzystuje regulamin. Robimy wszystko, żeby wygrać – koniec. Czas się skończył, werdykt został ogłoszony.

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Don Diego na chłodno ocenia walkę z Denisem! Zobaczcie, jakich słów użył! [WIDEO] Oglądaliście?

Jest pierwszy wywiad z Mateuszem Kubiszynem po ważnym zwycięstwie na High League 3 Extra. ”Don Diego” udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Było to wyczekiwane starcie z Denisem Załęckim. Kubiszyn po trzech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda.

Łukasz Zaborowski po walce Załęcki-Kubiszyn: Denis zyskał tym więcej niż Don Diego! Widzieliście?

Są pierwsze komentarze w mediach społecznościowych po walce Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Łukasz Zaborowski postanowił wypowiedzieć się na twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis