MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

High League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

Organizacja High League wydała oświadczenie w związku z niedawnymi wydarzeniami. Gala High League 7 została odwołana.

High League oświadczenie
Foto: High League

Na skutek decyzji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zamrożono środki finansowe organizacji. Najbliższa gala w związku z tym się nie odbędzie. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia organizacji.

“Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się.

Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA. Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami.

Działalność organizatorów gal HIGH League (tj. spółek H-Agency sp. z o.o. i HIGH LEAGUE BIELSKI S. K. A.) zostaje tymczasowo zawieszona.

Wszystkim osobom, które zakupiły bilety, otrzymają pełny zwrot.”

Podczas niedoszłej gali High League 7 miała odbyć się pierwsza runda Grand Prix. Wśród uczestników turnieju byli m.in Marcin Najman i Jacek Murański. Poza tym planowano jeszcze wiele innych pojedynków, w tym choćby starcie Michała Pasternaka z Tomaszem Sararą

O kłopotach organizacji High League pisaliśmy kilka dni temu na łamach MMA.pl. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wydał decyzję o zamrożeniu środków finansowych organizacji w związku z powiązaniami właścicieli organizacji z Rosją a konkretnie z Romanem Kadyrowem, przywódcą Czeczenii zaangażowanym w na Ukrainie

Pełna treść dokumentu dostępna tutaj

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis