MMA PLHighleagueHigh League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów

High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów

Kolejna walka gali High League 3 za nami! Kibice zgromadzeni w trójmiejskiej Ergo Arenie zobaczyli pojedynek Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski.

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

To pierwsza walka, która wyszła za pierwszą rundę. Ta toczyła się w parterze przy siatce, gdzie Lukas TV dominował Kossakowskiego, ale ten zdołał go sweepnąć i pod koniec tej odsłony zdobył pozycję dominującą. Stracił ją jednak przed dwukrotne uderzenie głową w parterze, przez co sędzia podniósł ją do stójki.

W drugiej rundzie Kossakowski chciał prowadzić walkę w stójce. W pewnym momencie nawet gonił Lukasa TV, ale ten zdołał rywala obalić i ponownie zdobył dosiad w parterze i okładał rywala ciosami. Pod koniec odsłony znowu Kossakowski sweepnął Wdowiaka i kończył rundę na górze. Kolejna intensywna odsłona.

W trzeciej rundzie Lukas TV uciekał przed szukającym aktywności Kossakowskim. W pewnym momencie sędzia pojedynku upomniał go i przestrzegł przed unikaniem walki. Po reprymendzie Lukas TV otworzył się, ale Kossakowski zalał go ciosami w stójce.

Ostatecznie sędziowskie wskazali na wygraną Kamila Kossakowskiego.

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis