MMA PLNajnowszeDon KasjoLexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Lexy otworzy nową federację
Foto: YouTube FANSPORT TV/ Lexy Chaplin Instagram

Ostatnio gruchnęła informacja o sporych problemach organizacji HIGH LEAGUE. Więcej o całej sytuacji przeczytacie [TUTAJ]. Ostatecznie okazało się, że gala zaplanowana na 17 czerwca nie odbędzie się, a przyszłość dalszego funkcjonowania federacji stoi pod znakiem zapytania. Wywołało to spore poruszenie wśród całej branży oraz samych zawodników, bowiem z dnia na dzień stracili swojego pracodawcę.

Jedną z takich osób jest Lexy Chaplin, która była związana z HIGH LEAGUE od samego początku. Na brak zainteresowania ze strony innych federacji popularna influencerka na pewno nie narzeka, jednak według tego, co mówi Don Kasjo plany Lexy są zgoła inne.

Lexy twarzą nowej federacji?

Kasjusz twierdzi, że usłyszał o planach stworzenia nowej federacji, której główną twarzą miałaby być Lexy:

“Z tego, co wiem są jakieś pierwsze informacje, że Lexy ma założyć własną federację. Stoją za tym ludzie związani z HIGH LEAGUE, a Lexy miałaby promować całe przedsięwzięcie swoją twarzą. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale tak usłyszałem za kulisami.”

Zniknięcie HIGH LEAGUE, otworzyło furtkę dla innych. Aktualnie mamy dwie liczące się federację FAME MMA oraz PRIME SHOW MMA. Jeżeli informacja o nowej organizacji freakfightowej potwierdziłaby się, to znowu mielibyśmy trzech dużych graczy na rynku.

Warto wspomnieć, że Marcin Najman informował o powrocie do klatki w lipcu. Początkowo wydawało się, że “El Testosteron” związał się z PRIME, które odbędzie się 1 lipca w legendarnej Hali Orbita. Jednak po wczorajszej konferencji PRIME możemy wykluczyć taką opcję. Najman był zakontraktowany z HIGH LEAGUE, więc mógłby dogadać się z nową federacją, zarządzaną przez ludzi z wysokiej ligi. Trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie, ale robi się ciekawie. Będziemy was na bieżąco informować!

Zobacz także:

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis