MMA PLHighleagueHigh League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim

High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim

Za nami drugi pojedynek pań na gali High League 3! Tym razem w walce na zasadach boksu birmańskiego zmierzyły się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa.

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Lil Masti była w tej walce stroną bardziej mobilną i na pierwszy rzut oka sprawiała wrażenie zawodniczki lepiej przygotowanej: była szybsza, mobilniejsza, lepiej balansowała ciałem i częściej trafiała przeciwniczkę. Zusje mimo to zarzekała się między rundami, że nic jej nie bolą ciosy rywalki.

W drugiej rundzie twarz Zusje ewidentnie przyjęła dużo więcej ciosów niż Lil Masti. To Aniela Bogusz pokazywała różnicę klas między tymi zawodniczkami i konsekwentnie obijała twarz Astafiewej.

Podobnie było w trzeciej odsłonie. Lil Masti przeważała nad Zusje, której krew docierała do początkowych rzędów Ergo Areny. Świetna dyspozycja Lil Masti i zasłużone zwycięstwo!

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis