MMA PLHighleagueHigh League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Za nami walka otwierająca dzisiejszą galę High League 3, która odbywa się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jako pierwsi, swoje umiejętności zaprezentowali kibicom Przemysław “Kolar” Kolarczyk i Alan “Alan Człowieku” Godziński.

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Lepszy w klatce okazał się Alan Człowieku, który znokautował Kolara w pierwszej rundzie! Ale nie przyszło to łatwo. Obaj panowie zaczęli pojedynek bardzo zachowawczo i spokojnie. Większość ciosów zadawanych przez nich nie trafiała w rywala, więc sędzia Piotr Jarosz przerwał starcie i przeprowadził rozmowę wychowawczą z zawodnikami sugerując, że mają się bić, a nie biegać wokół siebie.

Po tej uwadze, Alan Człowieku ruszył na rywala i zasypał go gradem ciosów. Kolar padł na matę i przyjął kilka kolejnych ciosów, a sędzia został zmuszony, by to starcie przerwać.

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis