Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEwa BrodnickaHigh League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali

High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali

Za nami pierwszy pojedynek kobiet na gali High League 3, która odbywa się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Tym razem na przeciwko siebie stanęły: Ewa “Kleo” Brodnicka i Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk.

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Po słabym początku pierwszej rundy, kiedy obie zawodniczki z szacunkiem podeszły do swoich umiejętności, Kamiszka natchniona gwizdami ruszyła po nogi Brodnickiej, udało się jej rywalkę obalić, ale Kleo odpłacił się jej przetoczeniem i to Brodnicka kończyła rundę będąc w dogodnej pozycji.

W drugiej rundzie sędzia pojedynku musiał zmotywować obie zawodniczki do efektowniejszej walki. Po reprymendzie sędziowskiej Kamiszka próbowała Brodnicką obalić, ale skończyło się jedynie na zapięciu klamry zapaśniczej i przyjęciu kilku ciosów od większej i silniejszej Kleo.

W trzeciej rundzie presję narzuciła Ewa Brodnicka, a Kamiszka próbowała przeciwstawić się naporowi rywalki i ruszyła po obalenie. W końcu udało się jej Brodnicką obalić, ale praca przy siatce niewiele przyniosła.

Ostatecznie walka zakończyła się decyzją sędziów, a ci po niezbyt emocjonującym pojedynku przyznali zwycięstwo Ewy Brodnickiej.

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis