MMA PLDenis ZałęckiŁukasz Zaborowski po walce Załęcki-Kubiszyn: Denis zyskał tym więcej niż Don Diego!

Łukasz Zaborowski po walce Załęcki-Kubiszyn: Denis zyskał tym więcej niż Don Diego!

Są pierwsze komentarze w mediach społecznościowych po walce Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Łukasz Zaborowski postanowił wypowiedzieć się na twitterze.

Załęcki

Dziś doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy ”Bad Boyem”, a ”Don Diego”. Mateusz Kubiszyn podczas High League 3 Extra wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobaczcie co powiedział Kubiszyn tuż po udanym debiucie w MMA.

Witam Ciebie, witam wszystkich. No tak, trudna walka, bardzo trudna walka była ze względu na tą płaszczyznę. Póki była stójka było okey, fajnie. Plan był, wszystko szło dobrze, ale jak już Denis sprowadził mnie do parteru to się posypało. Wstałem później do stójki i myślę ”o jaa” ręce kurcze takie papierowe się zrobiły. Myślę trzeba sobie działać jakoś inaczej i powoli, powoli jak się trafiła okazja to też znając punktacje w MMA – wiedziałem, że trzeba obalać żeby zdobywać przewagę punktową (…) Fajnie we freak fightach. zwłaszcza formuła MMA, gdzie jestem laikiem. Mogę toczyć równe walki z zawodnikami co słabo się prezentują w parterze

Zaborowski: Rundy krótkie – mało akcji, a kondycji zero!

Łukasz Zaborowski na twitterze zareagował po walce Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Zaborowski skomentował wpis Macieja Turskiego.

DON DIEGO do MMA!  Dzisiaj skuteczniejszy w stójce niż parterze  Obaj na przygotowanych to nie wyglądali…

* na odwrót oczywiście w parterze niż stójce.

Denis zyskał tym więcej niż Don Diego moim zdaniem

Ale to mma było bez sensu. Od początku. Wygrał rozsądkiem. I tyle.

Bardziej chodzi mi o to że nie był przygotowany Mateusz do tej walki bo przerwy długie, rundy krótkie mało akcji a kondycji zero

Kompletnie nie wyglądał na przygotowanego. Jakby z marszu wziął xd a tempo zawrotne nie było.

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Piękne obrazki po gali KSW 71! Szpilka i Radchenko gratulują sobie po walce! [WIDEO] Widzieliście?

Piękny obrazek po gali KSW 71 w Toruniu – tu widać duży szacunek. Artur Szpilka i Sergey Radchenko za kulisami sobie pogratulowali. ”Szpila” dotrzymał słowa i dał Ukraińcowi szansę na rewanż. To był świetny debiut w wykonaniu wojownika pochodzącego z Wieliczki. Polak w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Bonus BGC nie powiedział ostatniego słowa! Piotr Witczak zapowiada kolejną walkę! Co wy na to?

Jak widać Piotr Witczak nie zamierza kończyć swojej przygody ze sportami walki. Popularny ”Bonus BGC” za pomocą insta stories zapowiedział kolejny pojedynek. Witczak w tym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Była wygrana z Krzysztofem ”Bodychristem” Ciesielskim, lecz była to formuła K-1. Czy Witczak przełamie klątwę? Wielu kibiców twierdzi, że Piotr jest w stanie pokonać tylko wspomnianego Ciesielskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis