MMA PLArchiwumHighleagueHigh League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją

High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją

Za nami walka wieczoru gali High League 3! W Ergo Arenie jako najważniejszy pojedynek uznano starcie rapera Alberto Simao z influencerem Marcinem Dubielem.

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

W pierwszej rundzie Dubiel zaskoczył potężniejszego Alberto umiejętną próbą obalenia i przeciwstawienia się argumentowi w postaci siły i tężyzny rapera. Wydawało się, że Alberto mógł zrobić z Dubielem co tylko chciał – był silniejszy, większy, dynamiczniejszy, ale Dubiel zostawił w pierwszej rundzie serce w klatce i najpierw próbował rywala obalić, a potem przetrwał nawałnicę ciosów Alberto z góry i dotrwał do końca pierwszej rundy.

W drugiej rundzie Alberto znowu obalił Dubiela i zasypywał go ciosami z góry, ale ten ponownie pokazał serce w klatce i nie dał przerwać tej walki przed czasem. Nie zrobił nawet tego, kiedy pod koniec rundy Alberto zapiął duszenie a’la bulldog choke. Walka – trochę niespodziewanie – dotrwała do trzeciej odsłony.

W trzeciej rundzie Alberto najpierw trafił kombinacją: prawy-lewy i high kick, po którym sprowadził Dubiela do parteru i tam szukał poddania. Tego jednak nie znalazł i Marcin Dubiel dotrwał do końca tego pojedynku.

Sędziowie jednak byli jednogłośni i nie mieli wątpliwości w kontekście wskazania wygranego w tym pojedynku. Tym zwycięzcą został Alberto!

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis