MMA PLHighleagueDon Diego na chłodno ocenia walkę z Denisem! Zobaczcie, jakich słów użył! [WIDEO]

Don Diego na chłodno ocenia walkę z Denisem! Zobaczcie, jakich słów użył! [WIDEO]

Jest pierwszy wywiad z Mateuszem Kubiszynem po ważnym zwycięstwie na High League 3 Extra. ”Don Diego” udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Było to wyczekiwane starcie z Denisem Załęckim. Kubiszyn po trzech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda.

Kubiszyn

Obaj wchodzili w wymiany – było sporo kopnięć i ciosów. Denis próbował zaskoczyć high-kickiem i niskimi kopnięciami. Kubiszyn zaś atakował prostymi oraz różnymi kopnięciami (fronty i high kicki). Załęcki zdobył obalenie i do końca trzymał rywala w parterze.

W drugiej i trzeciej odsłonie to ”Don Diego” był z góry. Załęcki miał świadomość, że ostatnia runda jest kluczowa. ”Bad Boy” próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Walka została wznowiona w stójce i wtedy Denis ruszył, lecz brakowało już prądu, a ”Don Diego” nie zamierzał wchodzić w mocne wymiany.

Tak punktowali sędziowie:

Tak walkę Załęcki vs Kubiszyn punktowali sędziowie 💪🏻

Posted by HIGH League on Monday, June 20, 2022

Kubiszyn: Jestem jednak stworzony do tego, żeby walczyć przy kibicach!

Zobaczcie co powiedział Mateusz Kubiszyn tuż po zwycięstwie z Denisem Załęckim.

Kurczę szczęśliwy jestem, aczkolwiek wiadomo nie smakuje to tak jakby to smakowało dwa tygodnie temu. Fajnie, ale ja jestem jednak stworzony do tego, żeby walczyć przy kibicach. Wiesz tłumy, arena – fajnie wtedy jest, czuć jakby kolejnego zawodnika, który siedzi na plecach i daje siły.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis