MMA PLBoxdelJest reakcja Boxdela na zachowanie Denisa Załęckiego! Zaskoczenie?

Jest reakcja Boxdela na zachowanie Denisa Załęckiego! Zaskoczenie?

Michał Baron w ostatnim programie ”Aferki” postanowił skomentować zachowanie Denisa Załęckiego po walce na High League 3 Extra. Doszło wtedy do jego wyczekiwanego starcia z Mateuszem Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Boxdel

Obaj po walce oddali sobie szacunek. Denis Załęcki postanowił poddać rękę przeciwnikowi.

Jako człowieka za twoje zachowanie Cię nie szanuje dobrze o tym wiesz, ale pokazałeś charakter. Szkoda, że nie chciałeś bić się w stójce, uciekałeś, ale pokazałeś jaja. Biliśmy się także podam Ci sportową rękę, gratulacje.

Kubiszyn pochwalił zachowanie ”Bad Boya” i również oddał szacunek.

Gratuluje Denisowi za dwie rzeczy. Naprawdę mordo wielki szacun. Dziękuje ci za sportowa walkę i sportowe zachowanie. Mam nadzieję, że nasze drogi się zejdą i będziemy walczyć do jednej bramki. W całym konflikcie mega szacun, że zmieniłeś podejście do social mediów, że chcesz pokazywać się z dobrej strony. Szacun.

Boxdel komentuje!

Michał Baron był pod wielkim wrażeniem – jeśli chodzi o zachowanie Denisa Załęckiego po walce z Mateuszem Kubiszynem. Jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o tym w ostatnim programie ”Aferki”. 

Kupiliśmy sobie dostęp no i początek był taki kur*a, za długo czekałem. Studio trwało ponad 40 minut (…) Uważam generalnie, że endorfiny, które są w oktagonie już po walce, powodują często zachowania, że zbija się piątkę. Ale w przypadku Denisa zawsze się spodziewam, że będzie ogień. Po prostu jakby wiecie, tak widzę ”Bad Boya”. Zaskoczyło mnie to mocno, ja byłem w ch*j w szoku.

Całe wideo poniżej:

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis