MMA PLHighleagueGrzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim

Szulakowski już 9 lipca w Gdyni zmierzy się z Normanem Parkiem w walce wieczoru gali PRIME 2: KOSMOS. Były zawodnik KSW i pretendent do pasa wagi lekkiej wchodzi zatem z buta do świata freaków.

Mało tego, teraz skomentował poniedziałkową walkę Denisa Załęckiego z Don Diego, która odbyła się w ramach gali High League 3: Extra.

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim

Szulakowski nie był pod wrażeniem występu, jaki dali kibicom Kubiszyn z Załęckim i w mediach społecznościowych zaproponował starcie z którymkolwiek z tych zawodników, ale pod warunkiem, że odbyłaby się ona na zasadach MMA!

Trzeba zaznaczyć, że “Szuli” jest od tej dwójki wspomnianych zawodników lżejszy o ponad 20 kilogramów.

“Panowie.. to nie jest żadne pocisk w wasza strona.. Szanuje was jako ludzi oraz wielkich sportowcow z krwi i kości! Ktorzy na co dzien wypruwaja sobie przyslowiowe flaki na salach treningowych! To sie bardzo ceni i szanuje! W szczegolnosic w naszym sportowym gronie! Co do wczorajszej walki miały byc fajerwerki a były zimne ognie 🤷‍♂️ w stójcie oboje byście mnie pozabijali! Ale MMA to całkiem inna bajka👌
Jesli pracodawcy mieli by problem ze znalezniem dla was rywala.. jestem na tak✊️ chetnie sie sprawdze i osobiście bym to jak najbardziej zobaczył @highleague_official vs @primemma.pl ale wpierw Wojna za niespełna 3 tygodnie z grubym ✊️” – napisał na Instagramie Szulakowski.

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis