MMA PLFAME MMAKwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA!

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA!

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA!
Foto: FAME MMA

Walka była naprawdę imponująca jak na poziom, które prezentowały obie panie. Zawodniczki stoczyły równy pojedynek i po trzech pełnych rundach sędziowie jednogłośnie (3x 29-28) wskazali zwycięstwo “Fagaty”.

Czy przegram czy wygram, chciałam, żebyśmy dały dobrą walkę. I to zrobiłyśmy. Agata była teraz lepsza, więc gratuluję jej. Jaki miałam plan? Nie był on mega skomplikowany tak naprawdę. Cały czas próbowałam realizować w klatce plan A, czyli ruszać się, walić ciosy proste i sierpowe. One wchodziły nieraz, ale Agacie też wchodziły. Musze to sobie jeszcze przeanalizować. Z tego, co pamiętam, to często miałyśmy cios za cios. Bardzo się cieszę i jestem z siebie dumna. To był mój debiut i przewalczyłam trzy rundy. Myślę, że pokazałam charakter.

mówiła na gorąco Monika Kociołek tuż po walce.

Monika Kociołek zdradziła zarobek w FAME MMA!

Ostatnio pisaliśmy, że Sentino podczas swojego live’a na Instagramie ujawnił, jaką kwotę zgarnął Nitrozyniak za ostatnią walkę na FAME MMA. Raper powiedział, że streamer zgarnął ok. 700 000 tys. złotych. Nitro zdementował te plotki, choć powiedział, że dostał więcej…

Teraz dowiadujemy się, że Monika Kociołek zgarnęła jeszcze większą sumę! Nie została ona zdradzona dosłownie, lecz influencerka uchyliła związany z tym tematem rąbek tajemnicy.

Mój kontrakt był na pewno jednym z większych, ponieważ negocjowałam go w bardzo dobrym okresie. Jest to trochę mniej niż milion złotych.

– zdradziła w wypowiedzi na YouTube.

Ta kwota mogła być większa, ponieważ do kontraktu z FAME dochodzi jeszcze sprzedaż PPV oraz dochody z reklam sponsorskich. Trzeba przyznać, ze suma robi wrażenie.

Zapraszamy również na ostatni wywiad z Moniką Kociołek po walce na FAME MMA 14 z Fagatą:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis