MMA PLHighleagueWasilewski ostro po High League 3: Trzeba być wariatem, żeby to coś próbować nazywać sportem!

Wasilewski ostro po High League 3: Trzeba być wariatem, żeby to coś próbować nazywać sportem!

Andrzej Wasilewski nie zamierzał siedzieć cicho po kolejnym freakowym wydarzeniu. Uznany promotor boksu uderzył w organizację High League, która w sobotę zorganizowała galę w Ergo Arenie.

Wasilewski

W ostatnim czasie nie brakuje dość mocno kontrowersyjnych wypowiedzi w wykonaniu Wasilewskiego. Było tak chociażby po gali KSW 70 w Łodzi. Promotor boksu wspomniał wtedy o Mariuszu Pudzianowskim, który w fenomenalny sposób zakończył pojedynek z byłym mistrzem KSW – Michałem Materlą.

Dzisiejsza wygrana Pudziana pokazuje jak przypadkowe może być zwycięstwo w walce według reguł MMA, przypomina mi to dawne K1, wielkie silne chłopy, brak kontroli antydopingowej, brak umiejętności defensywnych, często efektowne nokauty.

Moja wypowiedź nie ma na celu umniejszenia wielkiego obiektywnie sukcesu Pudziana. Znam go i szanuję. Moja wypowiedź to podkreślenie że są takie obszary gdzie jest dużo przypadków i zaskoczeń. A tu mnie akurat nie zaskoczyły. Bo to poziom jest jako jest. Więc ten “słaby” wygrał

Wasilewski ostro po gali High League 3!

Andrzej Wasilewski postanowił mocno zareagować na twitterze po sobotniej gali High League 3, która odbyła się w Ergo Arenie.

Trzeba naprawdę wariatem żeby to coś próbować nazywać sportem

Nie mam Marcin nic przeciwko temu że ktoś takie wygłupia skoro ktoś chce oglądać. Ale nie zgadzam się na kalanie słowa sport i sportowcow takimi pokazami baletowymi w niby sportach walki

Przecież to nie jest żadne MMA

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Legendarny zawodnik K-1 nowym nabytkiem KSW! Czy to najbliższy rywal Różala?

Robi się coraz ciekawiej! Największa organizacja w naszym kraju podpisała kontrakt z kolejnym legendarnym zawodnikiem K-1. Errol Zimmerman (103-13, 53 KO rekord K-1) będzie najbliższym przeciwnikiem Marcina Różalskiego? Tego nie można wykluczyć.

Don Diego zabrał głos po High League 3: A tu jest faktem tylko to, że zostałem wydymany! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po awanturze, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. ”Don Diego” jest mocno zawiedziony sytuacją w Trójmieście. Jego pojedynek z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim był mocno wyczekiwany przez kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis