MMA PLHighleagueDon Diego zabrał głos po High League 3: A tu jest faktem tylko to, że zostałem wydymany! 

Don Diego zabrał głos po High League 3: A tu jest faktem tylko to, że zostałem wydymany! 

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po awanturze, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. ”Don Diego” jest mocno zawiedziony sytuacją w Trójmieście. Jego pojedynek z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim był mocno wyczekiwany przez kibiców.

Kubiszyn

Freakowa organizacja wydała oświadczenie w całej sprawie.

Jest nam niezmiernie przykro ze względu na to, co działo się podczas HIGH League 3. Kilka miesięcy pracy zostało zakłócone przez osoby, które nigdy nie powinny znaleźć się na jakimkolwiek naszym wydarzeniu. Podczas wydarzenia odbyło się osiem świetnych walk. Dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami. Wrócimy ze zdwojoną mocą i dołożymy wszystkich starań, aby nigdy więcej Was nie zawieść. Jako organizatorzy dopięliśmy wszelkich starań, aby podczas wydarzenia było bezpiecznie. Z tego względu musieliśmy zakończyć galę wcześniej. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Chcemy jak najszybciej dać kibicom to, na co czekali. W związku z tym walka Denisa “Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem dojdzie do skutku w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a towarzyszyć jej będzie specjalna oprawa. Żaden widz, żadna osoba, która wykupiła bilet na gale lub dostęp PPV, nie zostanie pokrzywdzona. Przygotujemy wyjątkowe wydarzenie, które wynagrodzi wszystkie niedogodności związane z HIGH Leaque 3. O wszystkim informować będziemy w naszych mediach społecznościowych. PRZEPRASZAMY Was wszystkich i dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie

Don Diego: Dostaniesz walkę w dupę, to masz niedosyt!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zabrał głos po awanturze na High League 3.

Jestem tak mocno dzisiaj rozbity. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Kur*a. Dostaniesz walkę w dupę, to masz niedosyt, coś się wku**a. Nie zrobiłem walki. Wygrasz walkę to się cieszysz. Przegrasz jesteś smutny, ale były jakieś fakty. A tu jest faktem tylko to, że zostałem wydymany (…) Czy dostanę więcej pieniędzy? Trwają negocjację. Mordo, jeb*ć te pieniądze, to wszystko. Jeśli chodzi o treningi, to nie jest stracony czas dla mnie. Najgorszy czas jaki straciłem to to, że nie było mnie w domu. Te wszystkie wyjazdy. Trenując, siedzę z moją rodziną. Widzicie ile tutaj jest promocji, nie robimy tego przez internet, tylko fizycznie musimy być w danym miejscu.

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy! Widzieliście?

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela! Co wy na to?

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis