MMA PLBonus BGCBonus BGC nie powiedział ostatniego słowa! Piotr Witczak zapowiada kolejną walkę

Bonus BGC nie powiedział ostatniego słowa! Piotr Witczak zapowiada kolejną walkę

Jak widać Piotr Witczak nie zamierza kończyć swojej przygody ze sportami walki. Popularny ”Bonus BGC” za pomocą insta stories zapowiedział kolejny pojedynek. Witczak w tym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Była wygrana z Krzysztofem ”Bodychristem” Ciesielskim, lecz była to formuła K-1. Czy Witczak przełamie klątwę? Wielu kibiców twierdzi, że Piotr jest w stanie pokonać tylko wspomnianego Ciesielskiego.

Bonus

”Łazarski Gladiator” ostatni pojedynek stoczył na gali MMA VIP 4. Przy tym wydarzeniu pojawiło się wiele kontrowersji i kłopotów, bowiem mieliśmy zmianę daty i lokalizacji. Wszystko za sprawą ogłoszenia bossa federacji MMA VIP. Został nim Andrzej ”Słowik” Zieliński czyli jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Witczak w klatce skrzyżował rękawice z debiutującym Damianem Naganą znanym z popularnego programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”.

Witczak wyprowadzał ciosy, ale większość nie doszło do skutku. Nagana dochodził do głosu i wyglądało to zdecydowanie lepiej. W pewnym momencie po mocnym ciosie ”Bonus BGC” padł na deski. Sędzia szybko przerwał walkę.

Bonus BGC zapowiada powrót do klatki!

Piotr Witczak będzie szukał pierwszego zwycięstwa w mieszanych sztukach walki. ”Bonus BGC” za pomocą insta storie zapowiedział kolejny pojedynek.

Jeszcze trochę i kolejny pojedynek w octagonie. Firmy, które chcą się zareklamować na ciele bądź koszulce i spodenkach do walki – zapraszam priv.

Warto zaznaczyć, że do walki z Witczakiem nie tak dawno nawoływał ”Daro Lew”. Trzeba przyznać, że byłoby to dobre rozwiązanie dla obu.

Na Bonusie się zawiodłem. Myślałem, że pokaże więcej. Myślałem, że trenując w klubie bokserskim tak jak mówił dwa lata – nie pokazał nic w tej walce, totalnie nie podobała mi się jego postawa (…) Każdy już wie o co chodzi. Nie będziemy tu ukrywać, że po walce – nie wiem czy było to widać. Podszedłem do Bonusa, nie biłem go/nie uderzyłem, tylko podszedłem i zapytałem czy przyjmie ze mną walkę. Ja powiem szczerze nieskromnie, a nigdy nie byłe skromny, że w tej walce z Bonusem na pewno wyszedłbym zwycięsko – mówił Daro Lew tuż po ostatniej walce Bonusa.

Zobacz także:

Sebastian Rajewski uderza w Mariana Ziółkowskiego po KSW 71. Zarzuca mu bycie… aktorem! Co wy na to?

Sebastian Rajewski nie zgadza się z werdyktem po gali KSW 71 w Toruniu i uderza w swojego oponenta Mariana Ziółkowskiego.

Klepnięte! Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje! Znamy datę i miejsce walki! Kto wygra?

To już oficjalna wiadomość! Kibice pięściarstwa na najwyższym poziomie mogą zacząć świętować zakontraktowanie jednego z najgłośniejszych rewanżów w wadze ciężkiej w ostatnich latach! Starcie Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua jest już klepnięte!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis