MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 3: Afera na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki – wyniki

High League 3: Afera na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki – wyniki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz!

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki
Foto: High League

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Aż dziewięć emocjonujących starć czeka fanów na trzeciej edycji High League. Gala zacznie się od walki “Kolara” z Alanem Godzińskim. Potem Mateusz Leśniak, czyli “Tarzan” podejmie Pawła “Scarface” Bombę. W tej walce dużo się może zdarzyć.

High League 3: Zobacz, kto wygrał walki!

Po pierwszej wydarzenia organizowanego przez HL Łukasz “Lukas TV” Wdowiak oraz Kamil Kossakowski mieli na pieńku. Teraz wszystko wyjaśnią sobie w klatce. Ponadto oglądać można będzie dwie walki kobiet. Pierwszą z nich będzie bój w MMA byłej mistrzyni świata w boksie Ewy Brodnicka skrzyżuje rękawice z narzeczoną Artura Szpilki Kamilą Wybrańczyk. Pomiędzy paniami było gorąco na jednej z poprzednich edycji GROMDA. Obie przyznały się jednak, że tamta przepychanka była ustawiona.

Na ważeniu przez długi czas wyzywały się i przepychały Zusje oraz Lil Masti. Teraz zawodniczki zmierzą się w klatce na zasadach stójkowych, gdzie dozwolone będą uderzenia głową.

Eskalacja emocji nastąpi podczas walk rodziny Załęckich. Najpierw ojciec – Dawid – stanie do walki z Alanem Kwiecińskich w K-1 w małych rękawicach. Potem Denis i Don Diego zadebiutują w MMA. Trudno wskazać, kto może zwyciężyć w tym starciu.

Dwie walki wieczoru to zestawienie Robura WK z Robertem Burneiką “Hardkorowym Koksem” oraz bój rapera Alberto Simao z Marcinem Dubielem.

Początek gali High League 3 o godzinie 20:00. Studio wystartuje o 19:00.

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis