MMA PLHighleagueHigh League 3 tylko w PPV! Jak wykupić i gdzie oglądać galę? Transmisja w internecie – stream online

High League 3 tylko w PPV! Jak wykupić i gdzie oglądać galę? Transmisja w internecie – stream online

Gala High League 3 będzie dostępna tylko w systemie PPV. Transmisja w internecie zostanie przeprowadzona przez Stream Online, gdzie są dwie opcje zakupu. Gdzie i jak oglądać wydarzenie? W tym artykule odpowiemy na to pytanie. W ERGO ARENIE kibice będą mieli okazję oglądać dziewięć walk.

High League 3 tylko w PPV! Jak wykupić i gdzie oglądać galę? Transmisja w internecie - stream online
Foto: High League

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Wydarzenie rozpocznie się walką Przemysława “Kolara” Kolarczyka z Alanem Godzińskim. Zaraz po nich do klatki wejdą Tarzan oraz Paweł “Scarface” Bomba. Trzecim pojedynkiem na karcie walk jest zestawienie Łukasza “Lukas TV” Wdowiaka z piosenkarzem disco-polo Kamilem Kossakowskim.

PPV High League 3: Gdzie transmisja?

Event będzie przedstawiał też dwie walki kobiet. Pierwsza z nich wydarzy się w formule MMA, Ewa Brodnicka podejmie Kamilę “Kamiszkę” Wybrańczyk. Następnie na zasadach stójkowych z uderzeniami głową “Lil Masti” zmierzy się z Zusje. Między paniami było gorąco na ważeniu, teraz swoje waśnie przeniosą do klatki.

Zobacz: High League 3: Karta walk i rozpiska! Zobacz, kto walczy na gali!

Rodzina Załęckich w akcji! Najpierw Dawid Załęcki w formule K-1 na małe rękawice zawalczy z Alanem Kwiecińskim a następnie Denis Załęcki wyjaśni konflikt z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Trudno wskazać, kto może okazać się lepszy.

PPV High League 3: Jak oglądać?

Dwa ostatnie starcia to bój Robura WK z “Hardkorowym Koksem” oraz zestawienie rapera Alberto Simao z Marcinem Dubielem.

Transmisja gali High League 3 będzie dostępna przez firmę Stream Online w serwisie highlive.tv. Organizator zapewnia dwa pakiety – Basic oraz Premium. Czym się różnią? Opisaliśmy to w poniższym artykule, z którym zachęcamy się zapoznać.

Zobacz: PPV High League 3 – gdzie i jak oglądać galę? Online stream w internecie, transmisja

Cena za wykup transmisji waha się od 30 do 35 zł. Opcja Premium zawiera dużo więcej możliwości, wraz z dostępem do Hejt Roomu, w którym zmagania w klatce będą oceniali m.in. Nitro oraz Takefun.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis