MMA PLDenis ZałęckiMało kto się tego spodziewał! Denis Załęcki podał rękę Don Diego!

Mało kto się tego spodziewał! Denis Załęcki podał rękę Don Diego!

Piękne obrazki po gali High League 3 Extra! Po walce Denis Załęcki postanowił podać rękę swojemu przeciwnikowi – Mateuszowi Kubiszynowi. Tu był bardzo mocny konflikt – na wywiadach, konferencjach, programach nie brakowało mocnych słów. Po walce został oddany szacunek z obu stron. Brawo Mateusz, brawo Denis!

Załęcki

Przebieg pojedynku zaskoczył wielu kibiców. Mateusz Kubiszyn po pełnych 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda. Załęcki już na początku próbował obalić – mając świadomość, że jest to kluczowa odsłona. Kubiszyn świetnie skontrował i to on był z góry. Sędzia po jakimś czasie podniósł walkę do stójki. Denis ruszył z ciosami, ale brakowało już paliwa. ”Don Diego” nie zamierzał ryzykować i wdawać się w mocne wymiany.

Jest szacunek!

Pięknym obrazkiem kończy się High League 3 Extra. Tuż po walce Denis Załęcki postanowił podać rękę przeciwnikowi. 

Jako człowieka za twoje zachowanie Cię nie szanuje dobrze o tym wiesz, ale pokazałeś charakter. Szkoda, że nie chciałeś bić się w stójce, uciekałeś, ale pokazałeś jaja. Biliśmy się także podam Ci sportową rękę, gratulacje.

Kubiszyn od razu skomentował zachowanie ”Bad Boya”. 

Gratuluje Denisowi za dwie rzeczy. Naprawdę mordo wielki szacun. Dziękuje ci za sportowa walkę i sportowe zachowanie. Mam nadzieję, że nasze drogi się zejdą i będziemy walczyć do jednej bramki. W całym konflikcie mega szacun, że zmieniłeś podejście do social mediów, że chcesz pokazywać się z dobrej strony. Szacun.

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Piękne obrazki po gali KSW 71! Szpilka i Radchenko gratulują sobie po walce! [WIDEO] Widzieliście?

Piękny obrazek po gali KSW 71 w Toruniu – tu widać duży szacunek. Artur Szpilka i Sergey Radchenko za kulisami sobie pogratulowali. ”Szpila” dotrzymał słowa i dał Ukraińcowi szansę na rewanż. To był świetny debiut w wykonaniu wojownika pochodzącego z Wieliczki. Polak w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Bonus BGC nie powiedział ostatniego słowa! Piotr Witczak zapowiada kolejną walkę! Co wy na to?

Jak widać Piotr Witczak nie zamierza kończyć swojej przygody ze sportami walki. Popularny ”Bonus BGC” za pomocą insta stories zapowiedział kolejny pojedynek. Witczak w tym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Była wygrana z Krzysztofem ”Bodychristem” Ciesielskim, lecz była to formuła K-1. Czy Witczak przełamie klątwę? Wielu kibiców twierdzi, że Piotr jest w stanie pokonać tylko wspomnianego Ciesielskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis