MMA PLDawid ZałęckiDawid Załęcki dumny po walce syna: Werdykt mógł być w dwie strony!

Dawid Załęcki dumny po walce syna: Werdykt mógł być w dwie strony!

Dawid Załęcki na kanale ”Koloseum” skomentował walkę syna na High League 3 Extra. Wczoraj doszło do wyczekiwanego starcia Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. ”Bad Boy” po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Dawid jest dumny z syna!

Załęcki

Mało kto by się spodziewał, że aż tak duża część tego pojedynku będzie rozgrywana w parterze. W pierwszej odsłonie mieliśmy wymiany w stójce z obu stron. Załęcki był w klinczu i próbował rzucić przeciwnikiem. Po kolejnej próbie – udało się i już do końca kontrolował rywala z góry.

W drugiej odsłonie Kubiszyn po niskim kopnięciu wychaczył przeciwnika i to on był z góry. Załęcki miał świadomość, że jest to kluczowa runda i musi ją wygrać. ”Bad Boy” szukał obalenia, ale ostatecznie sam znalazł się na plecach. Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę w stójce. Denis próbował jeszcze przycisnąć, ale brakowało paliwa, a dodatkowo Kubiszyn umiejętnie nie zamierzał ryzykować.

Dawid Załęcki komentuje!

Dawid Załęcki jest dumny z syna! ”Crazy” uważa, że była to bliska walka, a Denis pokazał się również z świetnej strony.

Werdykt mógł być w dwie strony, poszedł na stronę Kubiszyna, ale równie dobrze mógł być remis lub dla Denisa. Z mojej perspektywy zaprezentował się bardzo dobrze. Pokazał klasę i szacunek mu za to.

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis