MMA PLHighleagueJest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa!

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa!

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa!
Foto: Piotr Szeliga

Pierwsza runda należała do Denisa Załęckiego, który naprawdę zaskoczył. Próbował wysokich kopnięć i starał się prowokować do wymian. Koniec końców złapał klincz i przewrócił rywala. W parterze będąc z góry zadał kilka mocnych ciosów, które doszły do głowy Kubiszyna.

W drugim starciu sytuacja się odmieniła, ponieważ to Don Diego znalazł się z góry w parterze. Z każdą minutą panowie byli coraz bardziej zmęczeni. Trzecia runda wyglądała podobnie do drugiej, ostatnia kilkadziesiąt sekund toczyło się w stójce, gdzie wypompowany już Bad Boy starał się złapać przeciwnika, ale ten uciekał na biegu wstecznym, nie chciał wdać się w wymianę.

Jest reakcja Piotra Szeligi!

Ostatecznie byliśmy świadkami decyzji sędziowskiej, w której to arbitrzy jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Mateusza Kubiszyna.

Jak już wspomnieliśmy, w narożniku Don Diego stał jego podopieczny i zarazem zawodnik FAME MMA Piotr Szeliga, który na swoim story nagrał reakcję na ogłoszenie werdyktu. To był bardzo emocjonalny okrzyk:

Brawooooooo! Jazdaaaaaa, ku*waaaaaaaa!

Szeli dodał też post w którym napisał:

Zweryfikowano

Jazdaaaa Mamy To🔥👊 !!!
AWOO!!
Z Fartem!
Pjona!

A Wy co sądzicie o walce Denisa Załęckiego z Don Diego? Spełniła Wasze oczekiwania?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis