Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArek TańculaTańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą!

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą!

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!

Tańcula

Tańcula o High League 3 wspominał już w poprzednim odcinku.

Arkadiusz Tańcula: Dobra jesteśmy tutaj po to, aby podsumować High League. Ogólnie powiem wam szczerze, że nie oglądałem, bo tak naprawdę interesowała mnie jedna walka, która się nie odbyła, a o której wiedziałem od wczoraj, że się nie odbędzie. Zresztą pewnie jak wszyscy wiedzieli, Malik również wiedział i was naciągnęli na PPV żebyście kupowali do ostatniej chwili. No (śmiech).

Szalony Reporter: No tak (śmiech). Ja już się z Malikiem generalnie pogodziłem. Mam z nim niezłe relacje, zawsze mi odpisuje. Pamiętasz jak miał być ten koncert to coś mi odpisał, że coś tam – że wpadnij. Głupio krytykować, ale to jest kanał commentary, więc nie ma jakiś sentymentów i po prostu było to nie fajowe.    

Arkadiusz Tańcula: Nie, żeby zaraz tutaj nie było, że coś wiedziałem – że jestem prorokiem. Ale doszły mnie takie słuchy skoro już dzień wcześniej o tym mówili, że ta walka może się nie odbyć (pokazali post z wykopu), więc pewnie oni też wiedzieli, że duże ryzyko – że ta walka się nie odbędzie. Co więcej nawet kurczę… Powiem wam, traktujcie to jako plotki ogólnie żeby nie było, że ja coś tutaj mówię. Ogólnie Alan myślał, że nie będzie tej walki – że walka się nie odbędzie.

Szalony Reporter: Ale Alana?

Arkadiusz Tańcula: Ogólnie, że obydwóch Załęckich. Niestety nie uczestniczy, bo nie będzie walk.

Szalony Reporter: Ale Ty wiesz o tym, że nie byli na ważeniu?

Arkadiusz Tańcula: Tak.

Szalony Reporter: No, bo tam stała Lechia. Bodajże Dawid Załęcki mówił ”kurde nie zaprosili nas na ważenie, nie wiem dlaczego”. Albo dobry aktor, albo faktycznie aż tak nie kojarzy faktów, ale tam stała Lechia i chciała ich dojechać, tak.

Tańcula o PPV na gali High League 3!

Arkadiusz Tańcula na kanale ”Szalony Tańcula” wspomniał o wynikach PPV gali High League 3. ”Aroy” podkreślił, że jest to plotka.

Jeżeli jesteśmy przy High League to możemy też opowiedzieć, bo też tajnymi kanałami – nie wiem jak jest oficjalnie w internecie. Jaki jest wynik PPV czy się tym pochwalili. Ja ze swoich tajnych źródeł dowiedziałem się, że zostało sprzedanych około 230 tysięcy PPV. Co nie jest dużym wynikiem przy gażach jakie Hig League płaci zawodnikom. FAME MMA ostatnio 750 tysięcy prawie, więc 3,5 razy więcej – przy tym, że zawodnikom płacą mniej (śmiech). A z tego co tam chodzą plotki to gala się, albo nie spięła, albo ledwo się spięła. Ale to są tylko plotki, pamiętajmy to są plotki. Mówię to jest plotka, nie pewna informacja.

Cały odcinek poniżej:

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis