MMA PLArchiwumCiekawostkiSześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC

Walker teraz otrzymał tytuł “Honorowego Mistrza” WBC, jednej z najbardziej uznanych federacji w światowym boksie.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC

Bridger uratował swoją młodszą siostrę w sytuacji, która wydawała się jest beznadziejna. Sześciolatek stanął między nią, a agresywnym psem. Zwierzę kilkukrotnie ugryzło go w twarz, ale chłopiec zdołał chwycić siostrę za rękę i z nią uciec. Później powiedział: “Jeśli ktokolwiek miałby umrzeć, pomyślałem, że powinienem być to ja”. Po tym zdarzeniu na jego twarzy założono 90 szwów.

Za swoje bohaterskie zachowanie WBC postanowiło nagrodzić chłopca tytułem “Honorowego Mistrza”. Co ciekawe pas mistrzowski WBC posiada aktualnie także mistrz świata Tyson Fury.

Bridger Walker z pasem mistrzowski WBC prezentuje się dzisiaj tak:

Jak widać, chłopiec ma się już dobrze, ale ślady na jego twarzy będą przypominać mu o tej sytuacji przez całe życie.

Zobacz także:

Zawodnicy MMA docenili młodego bohatera! Uratował młodszą siostrę przed groźnym psem

Do heroicznego czynu posunął się sześcioletni chłopak, ratując swoją siostrę przed groźnym psem. Wydarzenie poruszyło serca m.in. zawodników MMA, którzy udostępniają dalej historię małego bohatera.

Kiedy Mike Tyson wróci na ring?

Nie zostało to jeszcze ogłoszone, ale legenda boksu ciężko trenuje. Ostatnio do internetu przedostały się migawki z jego morderczych treningów i sparingów.

Na Fight Island możemy spodziewać się dużych walk! Jakie obstawiacie?

Dana White przekonuje, że na wyspie zobaczymy duże pojedynki. Trzeba przyznać, że mimo trudności, które sprawia wirus nie możemy narzekać na brak emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis