MMA PLNajnowszeCiekawostkiBędą nowe dymy we freakach? Poseł Grzegorz Braun zabrał głos w sprawie potencjalnej walki!

Będą nowe dymy we freakach? Poseł Grzegorz Braun zabrał głos w sprawie potencjalnej walki!

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun jest ostatnio na ustach całego kraju, kiedy to w Sejmie postanowił gaśnicą rozprawić się ze świecami chanukowymi. Braun uważany jest przez internautów za największego “zadymiarza” w Sejmie i w tym kontekście zabrał głos w sprawie swojej potencjalnej walki w klatce.

Grzegorz Braun zabrał głos w sprawie potencjalnej walki

O “występku” Grzegorza Brauna napisano już bardzo dużo we wszelkich mediach informacyjnych w kraju, jak i za granicą. Wy natomiast możecie zobaczyć poniżej jak wyglądało gaszenie butlą świec przez posła Konfederacji:

Poseł Grzegorz Braun zabrał głos w sprawie potencjalnej walki

Braun udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym ucieszył się z nazwania go “największym zadymiarzem w Sejmie”:

“Dziękuję za komplement. Postaram się nie zawodzić.”

Później natomiast odniósł się do propozycji potencjalnej walki w klatce. Tutaj także był jednoznaczny:

“Wiecie Państwo, ja już mam taki bardzo nieaktualny PESEL. Jestem człowiekiem starej daty, urodziłem się w 18 wieku i innych rzeczy ode mnie Państwo oczekujcie. Ale jestem do waszej dyspozycji. Jestem też waszym posłem i niezależnie od tego, kto na kogo głosował, kto, gdzie mieszka, kiedy się ten mandat bierze, to jest się posłem wszystkich rodaków, dla których to może być pomocne i użyteczne.”

Co ciekawe Grzegorz Braun to nie jedyna postać ze świata polityki, która mogłaby wejść do klatki. Na najbliższej gali Clout MMA 3 w walce w MMA zobaczymy żonę polityka PiS – Mariannę Schreiber. Liderka i założycielka nieistniejącej już partii Mam Dość zawalczy w klatce z Najlepszą Polską Dziennikarką – Moniką Laskowską.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis