MMA PLCiekawostkiZawodnicy MMA docenili młodego bohatera! Uratował młodszą siostrę przed groźnym psem

Zawodnicy MMA docenili młodego bohatera! Uratował młodszą siostrę przed groźnym psem

Do heroicznego czynu posunął się sześcioletni chłopak, ratując swoją siostrę przed groźnym psem. Wydarzenie poruszyło serca m.in. zawodników MMA, którzy udostępniają dalej historię małego bohatera.

Wiadomość o młodym bohaterze rozchodzi się szybko po internecie. Głównym powodem popularności historii jest zdjęcie dołączone do opisu. Widać na nim dwójkę małych dzieci. Jedno z nich ma bardzo brzydką ranę ciągnącą się przez cały polik.

O co konkretnie chodzi?

Cześć wszystkim. Udostępniam wam historię mojego bratanka, by pokazać, jak bardzo się naraził. Wiemy, że nasz bohater potrzebuje słów wsparcia od swoich bohaterów. 9 lipca mój bratanek Bridger uratował swoją młodszą siostrę, stając pomiędzy nią, a szarżującym psem. Zwierze kilkukrotnie ugryzło go w twarz, on złapał ją za rękę i uciekł z nią. Później powiedział “Jeśli ktokolwiek miałby umrzeć, pomyślałem, że powinienem być to ja”. Po tym, jak otrzymał on 90 szwów u chirurga plastycznego, ostatecznie odpoczywa on w domu. Kochamy tego bohatera i chcemy powiedzieć innym bohaterom, że ktoś do nich dołączył.

Skończyłem odwiedziny Bridgera w jego domu. Jego rany wyglądają o wiele lepiej. Ma on dobrą duszę, jego osobowość została nienaruszona. Nie może on się jeszcze w pełni uśmiechać, ale widzę uśmiech, gdy czyta komentarze o sobie. Chciałbym zaznaczyć, że właściciele psa są naprawdę świetnymi ludźmi byli życzliwi dla Bridgera i jego rodziny. Nie żywimy do nich urazy, a jak już, to miłość między nami wzrosła.

Sprawa bardzo mocno rozeszła się w mediach społecznościowych. Historię dzielnego kilkulatka udostępniły znane postacie MMA, jak choćby Joe Rogan, Tim Kennedy (18-6) oraz Norman Parke (28-7-1,1NC).

Zobacz także:

Piotr Piechowiak w formie! Będzie walka z Popkiem?

”Bestia” szlifuje formę pod okiem Tomasza Stasiaka. Piotrek jest pewny siebie i chce walki z Popkiem Monsterem.

To by było duże wzmocnienie w KSW! Też tak uważacie?

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zaprasza do rozmów jeśli Muradov chciałby zmienić barwy. Przypomnijmy, że podopieczny Andrzeja Kościelskiego może popisać się już dwoma świetnymi występami w UFC.

Jiri Prochazka zadebiutował z hukiem! Nowa gwiazda w UFC?

Czech już w drugiej rundzie znokautował faworyta Volkana Oezdemira. Jiri zapowiada, że jak najszybciej chciałby wrócić do klatki.