MMA PLNajnowszeCiekawostkiOlgierd M. zatrzymany! Przez lata ukrywał się po pobiciu ze skutkiem śmiertelnym Dominika Sikory

Olgierd M. zatrzymany! Przez lata ukrywał się po pobiciu ze skutkiem śmiertelnym Dominika Sikory

Jest przełom w sprawie sprzed lat! Olgierd M. zatrzymany! Mężczyzna przez lata ukrywał się za granicą Polski po pobiciu ze skutkiem śmiertelnym poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.

Olgierd M. zatrzymany

Sprawa tragicznej śmierci Dominika Sikory była bardzo szeroko komentowana w 2020 roku, kiedy to wypłynęły nagrania z pobicia zapaśnika pod jednym z poznańskich klubów. Napastnikiem był właśnie Olgierd M., który uderzył dwudziestodziewięciolatka na tyle mocno, że ten upadł nieprzytomny na chodnik pod klubem, a potem zmarł w szpitalu.

Ta tragiczna wiadomość ze świata zapasów wstrząsnęła społecznościową sportową w naszym kraju.

Olgierd M. zatrzymany! Przez lata ukrywał się po pobiciu ze skutkiem śmiertelnym zapaśnika Dominika Sikory

Teraz dowiadujemy się, że Olgierd M., czyli poszukiwany w sprawie mężczyzna został zatrzymany. Przebywał on w Hiszpanii.

Poniżej wpis Wielkopolskiej Policji w sprawie zatrzymania Olgierda M.:

“Olgierd M. zatrzymany w Hiszpanii. 4 lata temu pobił młodego sportowca Dominika Sikorę na Starym Rynku w Poznaniu. Dominik zmarł w szpitalu. Podejrzany od razu był ścigany ale zdążył uciec za granicę. Wkrótce będzie deportowany do naszego aresztu.”

Olgierd M. trafi teraz do aresztu śledczego w Poznaniu, gdzie zostanie oddany do dyspozycji prokuratorów z Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto.

Jak donosi radio RMF FM, mężczyźnie grodzi od 5 lat pozbawienia wolności aż do dożywocia. O zakończeniu tej sprawy poinformujemy na łamach MMA.PL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis