MMA PLArchiwumBoksMike Tyson rozpoczyna sparingi przed wielkim powrotem na ring! [WIDEO]

Mike Tyson rozpoczyna sparingi przed wielkim powrotem na ring! [WIDEO]

Mike Tyson (50-6, 44 KO) właśnie rozpoczął sparingi przed swoim wielkim powrotem na ring. 54-latek bije na worek – były to krótkie filmiki, ale jak szybko zyskały duże zainteresowanie. Po zobaczeniu wideo wielu zaczęło uważać, że jeszcze zostało sporo wściekłości i zażarcia z najlepszych lat ”Bestii”.

Mike Tyson rozpoczyna sparingi

Mike Tyson postanowił zakończyć karierę 11 stycznia 2005 roku. W Waszyngtonie przytrafiła mu się druga przegrana z rzędu, ale był już to tylko cień najlepszej dyspozycji wielkiego Tysona. Były Mistrz Świata wagi ciężkiej przegrał przed czasem w starciu z przeciętnym Kevinem McBridem reprezentant Irlandii.

Mike Tyson szlifuje formę przed wielkim powrotem!

Mike Tyson postanowił, że jeszcze spróbuje wejść na ring i sprawi frajdę kibicom. Amerykanin zamierza toczyć pojedynki pokazowe, a celem będą akcje charytatywne. Tyson nie może narzekać na chętnych, którzy wyjdą z nim na ring i dadzą dobry pokaz boksu. Ze starej ery boksu przypomniał o sobie Evander Holyfield czy Riddick Bowe, który również zapowiedział powrót na ring.

”Żelazny Mike” w wieku 20 lat został najmłodszym Mistrzem Świata w kategorii ciężkiej. Tyson był dwukrotnym Mistrzem Świata wszechwag zawodowców. Historia Mike’a Tysona jest niczym drastyczny, a zarazem piękny film. Tyson wychowany w biedzie i patologii  ciężką pracą zaistniał na całym świecie. Jego popularność była tak duża, że nie mógł sobie z tym poradzić. Tyson nie należał do osób, które lubiły media oraz fanów.

Zobacz także:

Na Fight Island możemy spodziewać się dużych walk! Jakie obstawiacie?

Dana White przekonuje, że na wyspie zobaczymy duże pojedynki. Trzeba przyznać, że mimo trudności, które sprawia wirus nie możemy narzekać na brak emocji

Ale to była akcja! Unik rodem matrixa?

Rafael Fiziev nie może dobrze wspominać debiutu w UFC. Teraz radzi sobie świetnie, a jego zachowanie podczas ostatniego Fight Island cieszyła się dużym zainteresowaniem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis