MMA PLNajnowszeCiekawostkiTrash talking w kobiecym MMA! Bueno Silva w najmocniejszych z możliwych słowach o byłej mistrzyni UFC

Trash talking w kobiecym MMA! Bueno Silva w najmocniejszych z możliwych słowach o byłej mistrzyni UFC

Trash talking w kobiecym MMA też czasami wygląda ostro! Mistrzynią w tym zakresie była Polka – Joanna Jędrzejczyk, która na długo przed walką w oktagonie wchodziła rywalkom do głowy. Inną pretendentką do takiego miana jest Mayra Bueno Silva, któa w w najmocniejszych z możliwych słowach wypowiedziała się o byłej mistrzyni UFC.

Trash talking w kobiecym MMA

Silva będzie walczyć o pas mistrzowski wagi koguciej dywizji kobiet. Jej rywalką będzie Raquel Pennington, a walka odbędzie się 20 stycznia na UFC 297.

Bueno Silva to obecnie czołowa pretendentka do tytułu mistrzowskiego tej kategorii wagowej i jeśli upora się w styczniu z Pennington, to na horyzoncie widać będzie jej starcie z byłą mistrzynią tej dywizji – Julianną Peną.

Trash talking w kobiecym MMA!

I właśnie o Juliannie Penie, Bueno Silva wypowiedziała się w najmocniejszy z możliwych sposób. 32-letnia Brazylijka gościła w programie The MMA Hour, gdzie odniosła się do zarzutów stawianych w jej kierunku przez Penę.

Była posiadaczka pasa mistrzowskiego wagi koguciej UFC twierdzi, że Bueno Silva oszukuje kibiców i innych sportowców, stosując dodatkowe medykamenty w czasie swoich przygotowań do walk. Zarzucała jej także to, iż ma problemy psychiczne.

Prawda jest jednak taka, że Bueno Silva uzyskała zgodę na przyjmowanie leków przeciwko ADHD. Terapię stosowała przez około cztery miesiące i w tym czasie nie miała problemów z USADĄ.

Teraz Brazylijka odniosła się do tamtych słów i wypowiedziała najmocniejsze z możliwych słów:

“Hey Julianna, zabiję cię! Kiedy zaczynasz mówić o zdrowiu psychicznym, to pokazujesz że nie jesteś dobrym człowiekiem. Wszyscy wiedzą, że miałam problemy ze stanami lękowymi, co wpływało na moją psychikę, ale jeśli używasz tego przykładu do promowania swojego nazwiska, to nie jesteś dobrym człowiekiem.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis