MMA PLArchiwumCiekawostkiNazistowski symbol podczas transmisji UFC. Miał go rosyjski trener

Nazistowski symbol podczas transmisji UFC. Miał go rosyjski trener

Nazistowski symbol podczas transmisji jednej z ostatnich gal UFC. Sytuacja z pokazaniem kontrowersyjnego symbolu miała miejsce podczas transmisji gali UFC 251: Usman vs. Masvidal, która 11 lipca odbyła się w Abu Dabi na słynnej Fight Island.

Nazistowski symbol podczas transmisji UFC

Podczas transmisji karty przedwstępnej widzom oglądającym wydarzenia ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ukazał się nazistowski symbol. W oktagonie paradował z nim jeden z rosyjskich trenerów.

Nazistowski symbol podczas transmisji UFC. Miał go rosyjski trener

Nazistowski symbol miał trener Bogatova – Aleksey Kiser, który sam jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Kiser symbol “Czarnego Słońca” ma wytatuowany na prawym łokciu:

Jest synonimem skrajnych nazistowskich Niemiec i neonazistowskiej ideologii. Symbol ten został rozpropagowany przez Heinricha Himmlera, jednej z głównym postaci odpowiedzialnych za Holokaust. Tatuaż, który ma na łokciu Kiser jest tym samym, jakim była wyłożona podłoga w starożytnym zamku Wewelsburg, którą zażyczył sobie Himmler.

Mike Stuchbery 💀🍷 on Twitter: "Just so we're clear, the ...

Symbol widoczny był podczas walki Bogatova z Santosem między rundami.

Przypominamy, że sam pojedynek w oktagonie wygrał Santos, który pokonał Rosjanina jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

To z nim miał walczyć “Różal”! Wywiązała się jednak afera

Marcin Różalski (7-4) miał walczyć w ACA? Tak twierdzi Mark Goodbeer (13-5). Brytyjczyk opisał sytuację potencjalnej walki z “Różalem” dla wspomnianej organizacji, przy okazji ostro ją atakując.

Na Fight Island możemy spodziewać się dużych walk! Jakie obstawiacie?

Dana White przekonuje, że na wyspie zobaczymy duże pojedynki. Trzeba przyznać, że mimo trudności, które sprawia wirus nie możemy narzekać na brak emocji.

UFC on ESPN 14: Whittaker vs. Till – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Przed nami ostatnia z lipcowych gal UFC na Fight Island. Tym razem amerykański gigant zaserwuje nam rekordową dawkę 15 walk!

Mateusz Gamrot podsumowuje ostatnie starcie. Kto następny?

Mateusz Gamrot w mediach społecznościowych postanowił podsumować ostatnią walkę. Poznaniak efektownie zakończył swoją trylogię z Normanem Parke.

WCA obawia się Akademii Sportów Walki Wilanów? Mirosław Okniński z mocnym tekstem o Robercie Joczu! 

Trener Mirosław Okniński nie chce odpuszczać jeśli chodzi o rywalizacje z WCA Fight Team. Prekursor MMA w naszym kraju uważa, że Robert Jocz nie zamierza wypuszczać żadnego swojego zawodnika na przeciwko reprezentanta Akademii Sportów Wilanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis