MMA PLHighleaguePiotr Szeliga o sytuacji na High League 3: Dla mnie to było jakieś totalne nieporozumienie!

Piotr Szeliga o sytuacji na High League 3: Dla mnie to było jakieś totalne nieporozumienie!

Piotr Szeliga na insta stories zabrał głos po sobotniej gali High League 3, która odbyła się w Ergo Arenie. Na tym właśnie wydarzeniu miało dojść do wyczekiwanego starcia pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Denisem Załęckim. ”Don Diego” to trener ”Szeliego”. Ostatecznie walka została przełożona.

Szeliga

Już niebawem mamy poznać szczegóły – co do tego, kiedy dojdzie do walki Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Zapowiadano, że zobaczymy ją w przeciągu dwóch tygodni. Oczywiście transmisja będzie darmowa dla osób, które kupiły bilety oraz PPV – podczas ostatniego eventu. Będzie to w jakimś stopniu rekompensata za to, że do walki nie doszło w Ergo Arenie.

Szeliga zabiera głos!

Piotr Szeliga za pomocą insta stories skomentował zamieszanie, które powstało na High League 3. Z tego też powodu nie doszło do walki jego trenera – Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Słuchajcie mordeczki, bo męczycie mnie jak skurw*syn pytaniami co tam się działo, dlaczego nie doszło do walki, bo byłem tam na miejscu i widziałem to wszystko można powiedzieć, że od drugiej strony.Na ten temat nie chce mi się nawet ku*wa wypowiadać, bo dla mnie to było jakieś nieporozumienie totalne. Na razie na temat wypowiadać nie będę, może później coś powiem, albo coś napisze. W każdym razie szkoda mi mega Mateusza, bo k*rwa naprawdę… No szkoda mi go jak ch*j. Tak jak mówię był gotowy na tą walkę, był przygotowany, był już ku*wa rozgrzany. Już czekaliśmy, żeby wyjść do tej klatki, a tu k*rwa takie coś. Mówię ja pidole, co tu się odpi**dala! Dla mnie to było jakieś totalne nieporozumienie, no i tyle. Przykro nam wszystkim było, ciężko było w ogóle świętować. Raczej trzeba było się naj**ać, żeby o tym w ogóle nie myśleć. To było no dziwne, także ja też już wraca do żywych.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Wednesday, June 8, 2022

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski reaguje na krytykę w stronę Materli: Darujcie sobie swoje drwiny! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski (17-7) postanowił zareagować w mediach społecznościowych na krytykę, która spadła na jego ostatniego przeciwnika. Mowa oczywiście o byłym mistrzu KSW w wadze średniej – Michale Materli (31-8), który zmierzył się z Pudzianowskim w walce wieczoru 70 edycji w Łodzi.

Mateusz Masternak krytykuje gale freakowe i przyznaje: Gdyby zamiast tego kupili PPV na moją walkę…

Polski pięściarz Mateusz Masternak najwyraźniej nie jest fanem rosnących w Polsce ostatnio jak grzyby po deszczu gal freakowych. “Master” odniósł zainteresowanie freakami do swoich walk i przedstawił, co by się stało, gdyby to fani kupowali PPV na jego walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis