MMA PLNajnowszePaweł JóźwiakJóźwiak przychodzi na wywiad po walce i demoluje media room kofrontacjami z Jacą i Tańculą! [WIDEO]

Jóźwiak przychodzi na wywiad po walce i demoluje media room kofrontacjami z Jacą i Tańculą! [WIDEO]

Do okropnej chryji doszło po wczorajszej gali PRIME 8. Głównymi bohaterami w tej kwintesencji “dymów” byli Paweł Jóźwiak, a także Jacek Murański. Jak wyglądała ta awantura? Jóźwiak prawie demoluje ścianki, a Jaca prowokuje!

Jedną z bardziej wyczekiwanych walk gali ósmej edycji PRIME SHOW MMA było starcie byłego już prezesa FEN z “Japczanem”. Pojedynek zakończył się przed czasem na korzyść tego pierwszego. Po dość dobrym początku Piotrowicza, Paweł przejął kontrolę nad pojedynkiem i zaczął okładać rywala pięściami. Na wskutek tego doszło do nokdaunu, po którym streamer nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Na backstage’u z kolei doszło do wielkiej konfrontacji Pawła z Jackiem Murańskim. “Prezes” ruszył rozwścieczony do Pana Jacka, natomiast na szczęście na miejscu była ochrona, która nie dopuściła do rękoczynów. Mięso oraz rękawice zostały rzucone przez obu panów. Doczekamy się tego starcia?

Jóźwiak wybuchł!

Podczas wywiadu udzielonego dla Adriana Węgierskiego doszło do chwili, w której były prezes organizacji FEN, nie potrafił powściągnąć emocji. Rozwścieczony ruszył do Pana Jacka, z którym wdał się w ostrą utarczkę słowną:

Śmieciu pierd*lony! I co? Wyje*ię Ci parówo! Wypier*alaj! Won mi stąd kur*a! (…) Nie wymyślaj swoich chorych warunków, tylko jak masz jaja to walcz ze mną! To jest zwykły fraj*r! Przychodzi do kogoś domu i mu ubliża! Śmieć zwykły!

Oprócz dymogennego stanięcia oko w oko z “Muranem”, Paweł określił się także względem swoich planów na kolejne pojedynki:

Nie zatrzymuję się. Ten fraj*r Murański, następnie rewanż z Ciosem, a potem idę po Ćpa*culę! (…) Jeśli miałbym się zmierzyć z kimś tu i teraz to byłby to Murański. To jest najgorsze zło!

Z pewnością “Muran” jest w tym momencie największym nemezis Pawła Jóźwiaka. Tak skrajnych emocji nie widzieliśmy nawet względem Arkadiusza Tańculi, który też w cała sprawę była z resztą zamieszany. Czy to właśnie Jóźwiak stanie w szranki z Murańskim po jego pojedynku z “Masą”?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis