MMA PLDenis ZałęckiWielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki!

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Bubu

”Bad Boy” najbliższy pojedynek stoczy w poniedziałek. Będzie to wyczekiwane starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule mieszanych sztuk walki.

Warto zaznaczyć, że Masiak już walczył. Jego pojedynek mieliśmy szansę zobaczyć na gali Rocky Boxing Night 13, gdzie zmierzył się z Pawłem Strykowskim. Po czterech rundach sędziowie ogłosili remis.

Skróty z wspomnianego pojedynku zobaczycie [TUTAJ]

Bubu chętny na walkę z Denisem Załęckim!

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl został zapytany o konflikt z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że jest gotowy na starcie z ”Bad Boyem” na gołe pięści!

Dlatego bym się nie ogólniał do tego konfliktu, do całej rodziny. Poza tym ja o konflikcie też raczej dowiedziałem się z instagrama, bo ja tego chłopaka naprawdę wcześniej nie widziałem, a dostaje całą masę jakiś filmików czy jego wywiadów, że rzekomo odmówiłem mu walki. Tym bardziej w boksie co (śmiech) nie jest wykonalne, więc jeżeli tak faktycznie było to chętnie ją zrobię. Możemy ją zrobić nawet na twoich zasadach, bez rękawic czy jak tam Ci wygodniej. Jeżeli odmówiłem, to teraz ją biorę.          

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

KSW 71: Oto pełna karta walk! Różal, Szpilka… kto jeszcze walczy na gali w Toruniu?

KSW 71: Karta walk jest już znana! Kto zawalczy na gali w Toruniu! Organizacja odsłoniła już wszystkie karty i znamy wszystkie zestawienia czerwcowego eventu. Największą ciekawość budzi Artur Szpilka i wracający Marcin “Różal” Różalski, który nie zawalczy na zasadach MMA!

Denis Załęcki wyjaśnia swoją wypowiedź o strażakach! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem postanowił wyjaśnić swoją wypowiedź o straży pożarnej. ”Bad Boy” zapewnia, że wielu kibiców/widzów nie zrozumiało jego wypowiedzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis